دهقانی فیروزآبادی مطرح کرد؛

امارات و عربستان نقشه های صهیونیست ها و آمریکا را پیاده می کنند​

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:امارات و عربستان در زمین غرب بازی می کنند و بی ثباتی در منطقه را دامن می زنند.

 خانه‌ملت؛ کمال دهقانی فیروزآبادی با اشاره به انتقال قدرت در سودان و تحولات منطقه گفت:کشورهای مانند امارات و عربستان ،کشورهای مردم‌سالاری به حساب نمی آیند،آنها کشورهای وابسته هستند.

وی افزود:متاسفانه در ساله های گذشته هرچقدر که در منطقه پول خرج کردند؛،به جز نکبت،ویرانگری و غارت نتیجه ای نداشته است؛چه در عراق و سوریه با کمک هایی که به داعش کردند؛ همچنین در افغانستان و پاکستان و ائتلاف علنی که تشکیل داده و بمبارانی که علیه مردم بی دفاع یمن انجام دادند.

کشورهای مرتجع منطقه هنوز به بلوغ سیاسی لازم نرسیده اند

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه کشورهای مرتجع منطقه مانند عربستان و امارات به بلوغ سیاسی لازم برای تعیین تکلیف و دیکته کردن استراتژی به کشورهای دیگر نرسیده اند؛در حقیقت پول زیاد نفت دارند و این پول را در جهت بی ثبات کردن کشورها استفاده می‌کنند.

امارات و عربستان نقشه‌های صهیونیست ها و آمریکا را پیاده می کنند​

وی با تاکید براینکه برخی کشورهای عربی منطقه سیاست‌های آمریکا و غرب را دیکته می کنند،تصریح کرد:امارات و عربستان در زمین غرب بازی می کنند و بی ثباتی در منطقه را دامن می زنند و با دخالت هایی که می کنند،اجازه نمی دهند که با گفت و گو های سیاسی گروه های داخلی،مسائل و مشکلات رفع شود.

دهقانی فیروزآبادی با تاکید براین که عربستان و امارات عربی با خام گری تمام معمولا بعد از یک دوره قتل و غارت و آوارگی که برای مردم به ارمغان می آورند؛مجبور می شوند به شکست خودشان اعتراف کنند،تصریح کرد: کشورهای مرتجع منطقه با دخالت هایی که در سودان و یا لیبی انجام می‌دهند،مشابه دخالت‌هایی است که در عراق،سوریه و افغانستان کردند،این رفتارها محکوم به شکست است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:کشورهای مرتجع عربی هیچ استراتژی و برنامه‌ریزی دقیقی ندارند و در حقیقت،نقشه‌های صهیونیست ها و نقشه های آمریکا را پیاده می کنند./
 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، اقتصاد نفتی، امارات، صهیونیست ها