جمالی نوبندگانی مطرح کرد ؛

سپاه پاسداران برآمده از متن مردم است

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس بر ضرورت حمایت همه جانبه تمامی قوا از سپاه پاسداران تاکید کرد و گفت: تنها سپاه پاسداران به صورت واقعی در مقابل تروریسم ایستادگی می کند.

خانه ملت؛ محمدجواد جمالی نوبندگانی با یادآوری دوم اردیبهشت‌ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تبریک این روز به سبزپوشان پاسدار، گفت: سپاه پاسداران برآمده از متن مردم است و با ایثارگری و فداکاری در مقابل تمام توطئه هایی که از اول انقلاب تاکنون شکل گرفته ایستادگی کرده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: حضرت امام به زیبایی فرمودند " اگر سپاه نبود، کشور هم نبود" و امروزه می بینیم که سپاه توانمند در تمامی عرصه های امنیتی، مبارزه با تروریسم، فرهنگی و جهادی در کنار مردم بوده و از آغاز تاسیس تاکنون در زمینه مبارزه با تروریسم گام های بلندی برداشته است.

وی یادآور شد: پاسدارانی مانند شهید همت، زین الدین و باکری الگو و نماد جوانان انقلاب اسلامی بودند و اگر بخواهیم سپاه را تعریف کنیم باید از این شهیدان نام ببریم و در حال حاضر نیز می توان از شهید زنده سردار قاسم سلیمانی نام برد.

این نماینده مردم در مجلس دهم،افزود: با وجودی که تمام دنیا در جنگ تحمیلی پشت سر صدام بود و دشمن از انواع سلاح های متعارف و غیرمتعارف استفاده کرد اما سپاه پاسداران در کنار نیروهای بسیجی، ارتشی و مردمی اجازه نداد حتی یک وجب از خاک کشور جدا شود و دست دشمن بیفتد در حال حاضر نیز امنیت در کشور برقرار است و این مرهون نیروهای نظامی به ویژه سپاه پاسداران است.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تنها سپاه پاسداران به صورت واقعی به مقابله با تروریسم، داعش و القاعده می پردازد.

ضرورت حمایت همه جانبه تمامی قوا از سپاه پاسداران

جمالی نوبندگانی بر ضرورت حمایت همه جانبه تمامی قوا از سپاه پاسداران تاکید کرد و گفت: سپاه در تمامی عرصه ها به قوای سه گانه کمک کرده و می کند و به طور قطع وقتی نیرویی به این عظمت در کنار انقلاب است ضد انقلاب با روش های مختلف و گاها نیز از زبان برخی ممکن است مطالبی گفته شود که در جهت تضعیف سپاه باشد اما مردم در سیل اخیر تلاش نیروهای فداکارانه مسلح به ویژه سپاه و ارتش را دیدند.

وی افزود: انتظار می رود سپاه همانگونه که در عرصه های داخلی و منطقه موفق بوده با همان جهت‌گیری‌ اول انقلاب و استفاده از نیروهای مخلص و فداکار در مسیر پیشرفت کشور همچنان تلاش کند و موفق باشد./
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی