زارعی مطرح کرد ؛

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقطه امید محرومان است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: همدلی ملت ایران مشت محکمی بر هتاکی آمریکا علیه سپاه است و همین امر محبوبیت بیشتر سپاه را نشان می دهد.

 خانه ملت؛ غلام محمد زارعی با اشاره به سالگرد تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنی و خشم آمریکا و استکبار جهانی از ابتدای انقلاب تاکنون نسبت به ارزش‌های جمهوی اسلامی، شور بنیادی انقلاب، نهادهای انقلاب و حتی نسبت به ملت ایران وجود داشته و خواهد داشت؛ نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که برآمده از بطن مردم و انقلاب است و جوانان این نهاد همیشه چه در جنگ تحمیلی و چه در حوادث غیر مترقبه، جلوتر از تمام دستگاه‌ها، ارگان‌ها و نهادها فداکاری کرده و خواهند کرد، به همین دلیل طبیعی است که این نهاد مقدس موجب بغض شدید آمریکا و استکبار جهانی باشد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقطه امید محرومان است

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از نهادهایی است که نقطه امید و در قلب مظلومان و محرومان عالم جای دارد و هر محرومی در جای جای دنیا یک علاقه، وابستگی و کشش درونی نسبت به این نهاد مقدس دارد و طبیعی است که مورد بغض آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار می‌گیرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آمریکا و استکبار جهانی به طریقی در صدد این هستند که با حرف‌های مضحکانه، حرف‌های سخیف بی‌پایه و اساس و با حتاکی که در شان خودشان است، این نهاد مقدس را مورد خدشه قرار دهند.

غلام محمد زارعی تصریح کرد: به لطف خدا کارکرد این نهاد، جوانان این نهاد و حتی ارزش‌هایی که این نهاد مقدس در طول 40 سال گذشته از خود نشان داده و ماندگار و میراث ارزشمند و گرانبهای امام عزیز است، هیچ زمانی هتاکی ها به ساحت مقدس آن اثری نخواهد داشت و همواره محبوب‌تر و مورد توجه بیشتر ملت ایران خواهد بود.

خشن‌ترین تروریست‌ها در دامن آمریکا و اسرائیل پرورش یافتند

وی تاکید کرد: در این قضیه اخیر آمریکای تروریست‌پرور که زاده تفکر استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی است و خشن‌ترین تروریست‌ها در دامن این‌ها پرورش پیدا کرده و حمایت‌های مالی دیدند، زمانی که عنوان هتاکانه را به سربازان فداکار ایران اسلامی و سپاه پاسداران دادند، با یک همدلی و هماهنگی مردم و مسئولان مشت محکمی از سوی ملت ایران خوردند و محبوبیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و عزیزان پاسدار به شدت افزایش پیدا کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: این محبوبیت نشانه پاکی، شفافیت و پایمردی، ایستادگی و واسطه‌ای است که بین این نهاد مقدس، قلوب مسلمانان و مخصوصا مردم ایران وجود دارد./

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، اسرائیل، تروریست ها، دولت صهیونیستی، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی