ابوترابی مطرح کرد؛

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نعمت الهی است

ابوترابی گفت: سپاه پاسداران میدان درخشش نیروهای انقلابی ، مومن و جوان متعهد است، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حافظ انقلاب و آرمان های انقلاب اسلامی است.

خانه ملت؛ ابوالفضل ابوترابی به سالگرد تاسیس سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش بی بدیلی در عرصه های مختلف دارد.

ترامپ که خود تروریست پرور است سپاه را تروریست می خواند

وی افزود: تاسیس سپاه پاسداران از اقدامات مهم و ارزشمند حضرت امام(ره) بود که تاکنون ارزش خاصی را در نزد جهانیان به ایران عزیز داده است اما ترامپ دیوانه این نهاد مدافع مظلومان را تروریست می خواند و در واقع آن چیزی که برای خودش است را به سپاه با اقتدار ایران منتسب می کند.

سپاه پاسداران میدان درخشش نیروهای انقلابی،مومن و جوان متعهد است

عضو فراکسیون ولایی مجلس تصریح کرد: سپاه پاسداران میدان درخشش نیروهای انقلابی ، مومن و جوان متعهد است، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حافظ انقلاب و آرمان های انقلاب اسلامی است.

گروه های تکفیری با آموزش آمریکایی ها و تامین مالی عربستان سعودی سبب جنگ افروزی در منطقه می شوند

نماینده مردم نجف آباد اظهار کرد: ترامپ با تروریست خواندن سپاه پاسداران هویت اصلی خود را که حامی اصلی تروریست ها است به جهانیان نشان داده است، گروه های تکفیری با آموزش آمریکایی ها و تامین مالی عربستان سعودی سبب جنگ افروزی در منطقه می شوند اما ترامپ سپاه ایران را تروریست می خواند که واقعا مضحک است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نعمت الهی است

وی تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نعمت الهی است که به کشورمان هدیه داده شده است و قطعا سپاه پاسداران از محبوبیت خاصی در بین ملت ها و از همه مهم تر مردم کشورمان برخوردار است چرا که حامی مظلومان است.

آمریکا و اروپا جنایت های بسیاری را در منطقه خاورمیانه منجر شده اند

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: آمریکا و اروپا جنایت های بسیاری را در منطقه خاورمیانه منجر شده اند و همگان هم این را مشاهده کرده اند اما سپاه پاسداران با حضور مقتدرانه خود در منطقه موجب سرنگونی توطئه های آنها شده است که این مهم سبب نارضایتی استکبار جهانی از سپاه شده است./

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، امنیت، بنیه دفاعی، تروریست ها، خاورمیانه، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عربستان