ترکی مطرح کرد ؛

سپاه مایه قوام و تداوم انقلاب است

ترکی گفت: بعد از گذشت ۴۰ سال از عمر انقلاب اسلامی اکنون ما به این نتیجه می رسیم که حضرت امام خمینی (ره) چقدر آینده نگرانه، فرمان تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را صادر کردند.

 خانه ملت؛ اکبر ترکی  با اشاره به سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار داشت: بعد از گذشت 40 سال از عمر انقلاب اسلامی اکنون ما به این نتیجه می‌رسیم که حضرت امام خمینی (ره) چقدر آینده‌نگرانه، فرمان تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را صادر کردند.

ترکی  بیان کرد: رهبر کبیر انقلاب اسلامی با تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج مستضعفین به قوام انقلاب و نظام کمک بی بدیلی کردند.

وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سهم عظیمی در حفاظت از نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی ایران داشته است و در سپاه حضور مقتدرانه بسیج نقش بسزایی داشته است.

ترکی ادامه داد: مردم ایران در حال حاضر نیز به این نتیجه رسیدند که سپاه حافظ نظام است زیرا دشمن برای از بین بردن نظام و انقلاب به دنبال تحریم و تروریست خواندن سپاه رفت و مردم نیز نشان دادند که سپاه را از خود می‌دانند.

نماینده مردم فریدن شهر،فریدن و چادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه از مردم و وابسته به مردم است که جهت حفاظت از مردم و امنیت کشور همواره در تلاش بوده، مردم نیز این موضوع را به بهترین شکل نشان داده‌اند./
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی