بختیار مطرح کرد ؛

ایران نفت خود را در بورس عرضه می کند

عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت:ایران برای فروش نفت خود برنامه داشته و به تولید خود ادامه می دهد، بنابراین آمریکا نمی تواند فروش نفت ایران را به صفر برساند.

 خانه ملت؛ علی بختیار با اشاره به تصمیم جدید ترامپ مبنی بر عدم تمدید معافیت‌های نفتی ایران، گفت: آمریکا طی 40 سال پس از پیروزی انقلاب با ایران دشمنی داشته و نشان داده که هر چه دشمنی آمریکایی ها بیشتر شده انسجام و اتحاد قوی تری بین ایرانیان شکل گرفته و بسیاری از تهدیدها به فرصت تبدیل شده است.

آمریکایی ها در 13 آبان می خواستند فروش نفت ایران را به صفر برسانند اما نتوانستند و ایران نفت خود را در بورس که شفاف ترین سازوکار عرضه نفت بوده ارائه و به مشتریان سنتی خود نیز نفت فروخت و بار دیگر نیز نمی توانند فروش نفت ایران را به صفر برسانند.
نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در دوران تحریم های قبلی ایران به سمت خودکفایی بنزین حرکت کرد، افزود: در دوران قبلی تحریم ها ایران به تولید گاز هزار میلیون متر مکعب دست یافته و حتی از کشور قطر در این زمینه پیشی گرفت.

ایران نفت خود را در بورس که شفاف ترین سازوکار عرضه نفت بوده ارائه می کند

وی ادامه داد: شرکت های ایرانی در فازهای متعدد پارس جنوبی کار کردند و توانستند تحریم های نفتی و گازی را پشت سر بگذارند.

بختیار با بیان اینکه در دوره جدید تحریم های نفتی آمریکا فرصت های جدیدی برای ایران خلق می شود، تاکید کرد: آمریکایی ها در 13 آبان می خواستند فروش نفت ایران را به صفر برسانند اما نتوانستند و ایران نفت خود را در بورس که شفاف ترین سازوکار عرضه نفت بوده ارائه و به مشتریان سنتی خود نیز نفت فروخت و بار دیگر نیز نمی توانند فروش نفت ایران را به صفر برسانند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ایران برای فروش نفت خود برنامه داشته و به تولید خود ادامه می دهد، تصریح کرد: وزارت نفت برای صادرات طلای سیاه به طرق مختلف برنامه ریزی کرده است و کمیسیون انرژی در همکاری با وزارت نفت برنامه ای را طراحی کرده که فروش نفت با نظارت مجلس جلو می رود./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اقتصاد نفتی، بازار بورس، بورس، بورس ارز، بورس کالا