کمالی پور مطرح کرد ؛

جمهوری اسلامی با کسانی که به منافع ملی ایران لطمه می زنند برخورد می کند

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است هندی ها برای اینکه تهدیدهای آمریکا را از سر خود باز کنند اظهاراتی دارند که اینگونه برداشت می شود دیگر خریدار نفت ایران نخواهند بود در حالی که روش های فروش نفت بسیار است.

 خانه ملت؛ یحیی کمالی پور در مورد اظهارات هند مبنی بر تأمین نفت خود از کشورهایی غیر از ایران به خاطر تحریم های آمریکا، گفت: اظهارات هندی ها بیشتر برای آرام کردن فضای سیاسی علیه خود بوده و جدی نیست.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: به صورت کلی کشورها در اتفاقات و حوادثی که رخ می دهد منافع خود را می بینند که در این راستا کشور هند احساس کرده اگر هم نوایی ضمنی با آمریکا داشته باشد در مبادلات منطقه ای موفق تر خواهد بود.

جمهوری اسلامی با کسانی که به منافع ملی ایران لطمه می‌زنند برخورد می‌کند

وی در ادامه با بیان اینکه کشورها نباید فراموش کنند که نمی توانند با سر تعظیم فرود آوردن مقابل سیاست های یکجانبه آمریکا خود را به رستگاری برسانند، عنوان کرد: قطعا عربستان و امارات ظرفیت محدودی داشته و نمی توانند مدت زیادی با این شیوه ادامه دهند و خلاء نفتی ایران را در دنیا جبران کنند.

کمالی پور در ادامه اظهار داشت: از سوی دیگر درصد اعظمی از نفت دنیا از تنگه هرمز به کشورهای دیگر می رود از این رو کشورهای حاشیه خلیج فارس باید بدانند با تبعیت از یکجانبه گرایی آمریکا نمی توانند مدت زیادی از این مسیر استفاده کنند.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه راهکارهای زیادی برای صادرات نفت وجود دارد، خاطرنشان کرد: در این جمهوری اسلامی با کسانی که به منافع ملی ایران لطمه می زنند به شدت برخورد می کند و ملت ایران نیز بداند در این مسیر هرچقدر دچار خسارت و سختی شویم باز هم ادامه می‌دهیم تا دشمنان ما به زانو درآیند./
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، اقتصاد بدون نفت، هندوستان