دهقانی فیروز آبادی مطرح کرد؛

محکوم کردن اقدام عربستان در اعدام 37 تن از شیعیان قطیف

نایب رئیس کمیسیون امینت ملی مجلس معتقد است امروز می توان به وضوح رنگ خون بیگناهان را روی صورت ترامپ که حامی اصلی جنایات سعودی ها است را مشاهده کرد.

 خانه‌ملت؛ کمال دهقانی فیروز آبادی ضمن محکوم کردن اقدام عربستان در اعدام 37 تن از شیعیان قطیف به جرم واهی تروریسم، گفت: آمریکا به عربستان سعودی و برخی حکام وابسته دیگر چراغ سبزی در منطقه نشان داده است تا به جنایت هایی دست بزنند.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس یادآور شد: این چراغ سبز به رژیم اشغالگر قدس و سایر کشورها نشان می دهد که هر جنایت و جرمی را که بخواهند، بتوانند انجام دهند و قطعا از حمایت های همه جانبه غرب نیز بهره مند خواهند شد.

وی ادامه داد: جنایات رژیم آل سعود از کشتار اطفال و زنان و بمباران بیمارستان ها و مدارس و آواره شدن آنها در یمن گرفته تا محکومیت های غیرقانونی و اعدام مخالفان سعودی در عربستان همه و همه حاکی از خوی وحشیانه سعودی ها دارد تا جایی که حتی روی هیتلر را هم سفید کرده است.

دلارهای سعودی دهان رسانه‌های دنیا را بسته اما انباشت جنایات عربستان روزی کاخ دیکتاتوری آنها را ویران خواهد کرد.

دهقانی فیروزآبادی در ادامه تصریح کرد: جنایات آل سعود نه تنها باعث سیاه شدن چهره بین المللی عربستان بلکه باعث روسیاهی چهره حامیان و هم پیمانان آنها نیز می شود و به راحتی می توان رنگ خون بیگناهان را روی صورت ترامپ مشاهده کرد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه دلارهای نفتی عربستان به سرعت دهان رسانه ها را که در اختیار استکبار است می بندد، خاطرنشان کرد: آنها با این شیوه رسانه ها را کنترل می کنند تا وقایع دنیا به گوش افکار عمومی جهان نرسد اما این اقدامات تنها در کوتاه مدت جواب می دهد و انباشت جنایات و جرم ها در بلندمدت قطع یقین کاخ دیکتاتوری و ددمنشی آل سعود را ویران خواهد کرد./
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، اقتصاد بدون نفت، تحریم اقتصادی، تحریم ها، دلار، عربستان