سالک مطرح کرد ؛

نشست مبارزه با تروریسم در ریاض بهانه ای برای تقویت ایران هراسی

احمد سالک می گوید:تشکیلاتی که خودش تروریست پرور بوده و عامل اجرای جنگ های نیابتی در منطقه اسلامی است،چگونه می تواند نشست ضدتروریستی برگزار کند؟

  خانه ملت؛ احمد سالک با اشاره به برگزاری نشست اعضای ائتلاف اسلامی به اصطلاح ضد تروریسم به سرکردگی عربستان سعودی گفت:وقتی فرودگاه‌های عربستان علیه مردم یمن به عملیات و بمباران پرداختند این موضوع نشان می دهد که حکومت عربستان سعودی اگر نگوییم مزدور اسرائیل و آمریکا است؛بلکه مرتبط با آنهااست و این ارتباطات استراتژیک و قوی است.

بن سلمان از ارتباط عربستان‌سعودی با صهیونیست های بین المللی پرده برداری کرد

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، افزود:ما با مدت ها درباره ارتباط حکومت سلطنتی،موروثی و عشایری عربستان‌سعودی با صهیونیست های بین المللی مطالعه می کردیم؛ تا این که بن سلمان از این موضوع پرده برداری کرد و ارتباط عربستان سعودی و دولت قبل و بعدش را با اسرائیل اعلام کرد و این مطلب بسیار است.


نشست مبارزه با تروریسم در ریاض بهانه ای برای تقویت ایران هراسی

عضوفراکسیون ولایی مجلس با تاکید براینکه عربستان سعودی عامل اجرایی آنچه که نتانیاهو و ترامپ مطرح می‌کند،در منطقه است،مطرح کرد:از جمله این نشست در عربستان برای مقابله با تروریسم ،بهانه ای برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران است؛به این معنا که ایران هراسی و اسلام هراسی را تقویت کنند؛ این در حالی است که داعش،طالبان القاعده و ده‌ها گروه مزدور داخل کشورهای عربی، منطقه و خارج از آن را با مدیریت اسرائیل و آمریکا ،پشتیبانی مالی کرده است.

وی با بیان اینکه ائتلاف به اصطلاح ضدتروریسم سعودی نه تنها اقدامی را در راستای مبارزه با تروریسم انجام نداده،بلکه به هدف پشت پرده و اصلی خود یعنی مقابله با ایران نیز دست نیافته است،تاکید کرد:آل سعود با مدیریت اسرائیل و آمریکا ،هزاران انسان را در عراق ،سوریه ،پاکستان و افغانستان یمن و دیگر کشورهای منطقه به قتل رسانده و فجایع بسیاری را ایجاد کرده است.

حکومت عربستان دیر یا زود فرو می پاشد

عضوکمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تروریست پروری آل سعود،ادامه داد:یک تشکیلاتی که خودش تروریست پرور است و عامل اجرای جنگ های نیابتی در منطقه اسلامی بوده ،چگونه می‌تواند نشستی برگزار کند و حدود ۴۰ نفر از کشورهای اسلامی دعوت شده اند که 13کشور هم بیشتر نیامدند و این نشان می دهد،عربستان سعودی جایگاهی درموضوع مبارزه با تروریسم ندارد.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنایت اخیر رژیم آل سعود علیه شیعیان عربستان و اعدام 37 شیعه به جرم تروریسم ،تصریح کرد: چگونه تشکیلات تروریست پرور امروز می‌خواهد مقابله با تروریسم کند و آن چیزی نیست به جز اجرای دستور بزرگترهایش که به عربستان لقب گاو شیرده داده اند،عربستان سعودی دیر یا زود فروپاشی خواهد شد و ما شاهد پیروزی مجاهدینی هستیم که این روزها آل سعود آنها را به شهادت می رساند و با وضع بسیار فجیعی گردن شیعیان و شخصیت های حجاز را می زند./
 

برچسب ها

آل سعود، آمریکا، اخبار برگزیده، تحریم، تحریم اقتصادی، تروریست ها، عربستان