ابطحی مطرح کرد ؛

رژیم آل سعود از اسلاف خودشان در کشورهای دیگر عبرت بگیرند

ابطحی گفت: پاسخ حتاکی ها، موضع گیری های به دور از اخوت اسلامی و خیانت های فرزندان شیوخ منطقه و به وقت مقتضی داده خواهد شد.

خانه ملت؛ سید محمد جواد ابطحی با اشاره به برگزاری نشست اعضای ائتلاف اسلامی به اصطلاح ضد تروریسم به سرکردگی عربستان سعودی،گفت:من معتقدم که آل سعود یا همان آل یهود، با تکیه بر خریدهای میلیارد دلاری اسلحه از کشورهای مختلف به ویژه آلمان،انگلیس و فرانسه و چین تصور می کند که می تواند در مقابل قیام مردم مسلمان و ملت های مسلمان و قیام ملت خودش علیه حکومت ظالم و کودک کش آل سعود مقاومت بکنند و جایگاه ویژه ای در کشورهای منطقه و کشورهای اسلامی پیدا کند.

رژیم آل سعود از اسلاف خودشان در کشورهای دیگر عبرت بگیرند

نماینده مردم خمینی شهردرمجلس با تاکیدبراین موضوع که آل سعود از اسلاف خودشان در کشورهای دیگر از سادات،حُسنی مبارک گرفته تا محمدرضا پهلوی،قذافی،صدام و دیگران ،عبرت بگیرند،مطرح کرد:رژیم آل سعود باید گفت که می توان به نیزه تکیه کرد،ولی نمی توان روی نیزه نشست.

وی با اشاره به نشست به اصطلاح ضدتررویسم در ریاض،تاکید کرد:نشستی که در عربستان برگزار شد در پی اقدام ننگین آمریکا در خصوص تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران و متقابل واکنش مجلس و موضع گیری دولت جمهوری اسلامی در تروریست خواندن نیروهای سنتکام بوده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد:ما دیدیم که بلافاصله فرمانده این نیرو با مقامات امارات،عربستان و بحرین دیدار کرد و وحشت خودرا از ایران از این که ایران را تروریست اعلام کرده پنهان نکرد.

دستپاچگی عربستان و همپیمانانش در خصوص اقدامات احتمالی ایران در مقابل تروریستی نامیدن سپاه

ابطحی با بیان اینکه عربستان سعودی و امارات به خوبی می‌دانند که آمریکا از این منطقه خواهد رفت و کسانی که باید در این منطقه بمانند ما و آنها هستیم، مطرح کرد:حضور 13 کشور از 40کشور عضو این نشست ،نشان می دهد که این ها با استقبال روبرو نمی شود،دوم دستپاچگی عربستان و همپیمانانش در خصوص اقدامات احتمالی ایران را نشان می‌دهد.

عضوکمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جواب حتاکی ها،موضع‌گیری‌های به دور از اخوت اسلامی و خیانت های فرزندان شیوخ منطقه و به وقت مقتضی داده خواهد شد،مطرح کرد:در یک ائتلافی می نشینند و آسمان و ریسمان ببافند،گاهی وقت ها اتحادیه عرب را هم همراه کنند و نشست خلیج راه بیاندازند و بگویند جزایر ایران مال مااست،بگویند ایران به تروریست دامن می زند.

مردم دنیا می دانند که عربستان منشاء ترور است

وی با بیان این که این موضوع را تمام دنیا فهمیده اند که عربستان منشاء ترور است،اظهار کرد:گروه های دست نشانده القاعده ،طالبان ،داعش،عناصر بوکوحرام در نیجریه، الشبابدر سومالی همه اینها که وجود دارند،از عربستان تغذیه می شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه مفتی لیبی در ترکیه اعلام کرد که هرجا پای دلارهای عربستان بوده مردم بی گناه را کشتار کردند ،ادامه داد:عربستان فکر می‌کند با این حرکت ها که به نام مبارزه با تروریسم،دستش را به خون بی گناهان آلوده کند و جمعی از شیعیان را به اتهام وابستگی به ایران و جاسوسی برای ایران،گردن بزند درحالی که می‌داند که ایران احتیاجی به اینها ندارد،می خواهد خودش را درمنطقه مطرح کند.

ما می توانیم قاعدین در کاخ شیشه‌ای ریاض را به راحتی رصد کنیم

نماینده مردم خمینی شهر درمجلس با بیان این موضوع که ما می توانیم سردمداران و قاعدین در کاخ شیشه‌ای ریاض را به راحتی رصد کنیم و احتیاجی به جاسوس نداریم،تصریح کرد:آن ها می‌خواهند در مملکت خودشان وانمود کنند که قدرت دارند.

عضوفراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تاکید براینکه مسلما در آینده ای نزدیک اوضاع سیاسی منطقه به نفع مسلمانان رقم خواهد خورد،خاطرنشان کرد: خیزش و بیداری اسلامی که الان ما شاهد هستیم به رژیم‌های مرتجع منطقه اجازه نخواهد داد که بتوانند مدت زیادی را دوام بیاورند و ما انشالله جشن پیروزی را در منطقه خواهیم گرفت./

 

برچسب ها

آل سعود، اخبار برگزیده، ترور، تروریست ها، سپاه، سپاه پاسداران، عربستان