دکتر جلالی در پیامی به مناسبت روز کارگر:

کارگران طلایه داران تحقق اهداف سال «رونق تولید» هستند

رییس مرکز پژوهش های مجلس طی پیامی روز کارگر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، دکتر کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس در پیامی با تبریک روز کارگر، کارگران را طلایه‌داران تحقق اهداف سال «رونق تولید» دانست.

متن کامل پیام نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است؛

کاروکارگر واژگان مقدس و ارزشمندی هستند که ریشه‌ محکم و سترگ در آموزه‌های ناب اسلامی دارند و همواره از جایگاه ویژه‌ای در کلام پیامبر اسلام(ص) و ائمه اطهار(ع)، برخوردار بوده‌اند تا جایی که پیامبر عظیم‌الشان اسلام (ص) بر دستان پرتلاش و پینه‌بسته کارگرى متعهد بوسه زده‌اند. در ایران اسلامی نیز از ابتدای انقلاب تا به امروز، کارگران به عنوان قشری متعهد، توانمند و پرتلاش همواره مورد تکریم و احترام بوده‌اند که همین نکات ضرورت توجه به دغدغه‌ها و نیازها به ویژه مسائل معیشتی این تلاشگران بی‌منت عرصه تولید و خودکفایی را بیش از پیش نمایان می‌سازد.

در سالی که بنابر فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی و در راستای تحقق سیاست‌های کلی نظام به ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی،‌ سال «رونق تولید» نام گرفته است، کارگران به عنوان طلایه‌داران و سرمایه‌های ارزشمند در خط مقدم تولید، گام‌هایی اساسی در چرخش چرخ‌های اقتصادی و حرکت رو به پیشرفت جمهوری اسلامی ایران برعهده دارند. بی‌تردید در کنار تمامی پیام‌های گرامیداشت روز کارگر، لزوم توجه به مسائل این قشر به ویژه در حوزه معیشت و تلاش در جهت رفع آنها، اقدامی موثر در تقدیر عملی از عزیزان است.

روز کاروکارگر فرصتی مغتنم در گرامیداشت یادوخاطره شهدای عزیز کارگر است. شهدایی که با وجود مشقت‌های فراوان در سال‌های انقلاب اسلامی و دوران پس از آن به ویژه در سال‌های دفاع مقدس، با تلفیق عشق و ایمان و عمل،‌ اثری ماندگار از حماسه و افتخار را به یادگار گذاشتند.

اینجانب ضمن تبریک روز کارگر به تمامی تلاشگران عرصه تولید و اشتغال، توفیق روزافزون این عزیزان زحمتکش و پرتلاش را در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی از درگاه ایزدمنان خواستارم.

 

برچسب ها

اخبار برگزیده