جعفرزاده ایمن آبادی مطرح کرد ؛

صادرات بیشتر با ایجاد تنوع در تولید محصولات پتروشیمی محقق می شود

عضو کمیسیون بودجه مجلس با اشاره به پیش بینی مسئولان از امکان تحریم پتروشیمی کشور توسط آمریکا، گفت: صادرات بیشتر با ایجاد تنوع در تولید محصولات پتروشیمی محقق می شود.

  خانه ملت ؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به آخرین تهدید ترامپ مبنی بر تحریم صنایع پتروشیمی ایران، گفت: ادامه و افزایش تحریم‌های ترامپ نشان از قدرتمندی و بزرگی کشور ایران است لذا رئیس‌جمهور آمریکا با وجود داشتن خبره‌ترین کارشناسان اقتصادی نتواست درک و تسلط درستی نسبت به اقتصاد ایران پیدا کند.

پیش‌بینی مسئولان از امکان تحریم پتروشیمی کشور توسط آمریکا

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان ایران مسئولان و مدیران ایرانی برای هر اقدام ترامپ علیه ایران راهکارهای اندیشده‌اند، افزود: مسئولان امکان تحریم پتروشیمی کشور را توسط آمریکا پیش‌بینی کرده بودند و رصدهای لازم صورت گرفته است به همین دلیل با وجود ایجاد زحمت این تحریم‌ها برای ایران جای شک نیست که تدابیر لازم نیز در نظر گرفته شده است.

به‌یقین اگر کشورهای همسایه در این روزهای سخت مردم ایران را تنها گذراند پاسخ سختی خواهند گرفت چراکه به هر حال روزی تحریم‌ها تمام خواهد شد و کشورها مجددا به تولیدات ایران احتیاج پیدا می‌کنند لذا به آن‌ها توصیه می‌کنم گام‌های عاقلانه بردارند

اگر کشورهای همسایه در این روزهای سخت مردم ایران را تنها گذراند پاسخ سختی خواهند گرفت

وی همچنین با یادآوری اینکه مردم ایران روزهای سختی را پشت سر می‌گذارند، ادامه داد: به‌یقین اگر کشورهای همسایه در این شرایط و روزهای سخت مردم ایران را تنها گذراند پاسخ سختی خواهند گرفت چراکه به هر حال روزی تحریم‌ها تمام خواهد شد و کشورها مجددا به تولیدات ایران احتیاج پیدا می‌کنند لذا به آن‌ها توصیه می‌کنم گام‌های عاقلانه بردارند.

جعفرزاده ایمن‌آبادی با تاکید بر اینکه تاکنون ترامپ 4 بار تاریخ سرنگونی ایران را تغییر داده است، اضافه کرد: آمریکا ادعا داشت مانع از جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی می شود و قرار بود چندین ماه گذشته صادرات نفت ایران را به صفر برساند اما هیچ یک از این ادعاها به دنبال هوشمندی مردم و مسئولان محقق نشد.

صادرات بیشتر با ایجاد تنوع در تولید محصولات پتروشیمی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس همچنین معتقد است ایجاد تنوع در تولید محصولات پتروشیمی امکان صادرات بیشتر این محصولات را محقق خواهد کرد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، بنزین تولیدی پتروشیمی، توسعه صادرات، توسعه صادرات غیر نفتی، توسعه پتروشیمی، سهام پتروشیمی ها