حاجی دلیگانی مطرح کرد ؛

مرکز پژوهش های مجلس و راهکارهای قابل قبول برای نرخ بنزین

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به موضوعات مطرح شده درباره افزایش قیمت بنزین، گفت: مرکز پژوهش های مجلس راهکارهای قابل قبولی را برای مدیریت موضوع افزایش نرخ بنزین ارائه کرده که می توان این مسائل را در نشست مشترک مجلس و دولت بررسی کرد.

 خانه ملت؛  حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی(یکشنبه، 15 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری با اشاره به موضوعات مطرح شده در یک هفته اخیر در رابطه با افزایش قیمت بنزین، گفت: در این مدت مردم نسبت به این مسئله و تبعات تورمی آن نگران بوده اند از این رو ضروری است که نشست مجلس و دولت برای رسیدگی به این موضوع برگزار شود.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته مرکز پژوهش های مجلس راهکارهای مناسبی را برای کنترل این موضوع و رفع دغدغه ها تهیه کرده است که می توان این راهکارها را در نشست های مشترک مجلس و دولت بررسی کرد بنابراین اگر دولت در این رابطه راهکاری دارد می تواند ارائه کند در غیر این صورت می توان از راهکارهای مرکز پژوهش ها استفاده کرد.

وی با اشاره به نگرانی مردم از گرانی ها و تنظیم نبودن بازار، تصریح کرد: قطعا باید با هم زبانی و با برنامه ریزی مسائل را پیش ببریم، در شرایط کنونی قیمت ها بسیار افزایش یافته به طور مثال قیمت محصولی مانند خرما سرسام آور شده است.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده، گفت: قطعا این موضوعات و مسائل را پیگیری کرده و در این رابطه جلساتی را برگزار خواهیم کرد./
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، برنامه های مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، بنزین، صحن علنی