رضایی مطرح کرد ؛

هماهنگی آمریکا با رژیم صهیونیستی در حمله به مردم غزه

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد پاسخ گروه مقاومت به حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی کاملا هوشمندانه بود زیرا موجب شد قدرت پوشالی این اشغالگران در مقابل رسانه های دنیا درهم بشکند.

 خانه ملت؛ ابراهیم رضایی با اشاره به حملات اخیر رژیم صهیونیستی به مردم غزه، گفت: تصاویر ارسالی از سرزمین های اشغالی به وضوح حمله وحشیانه اسرائیلی ها به مردم مظلوم فلسطین را نشان می دهد و این مهم در حالیست که مجامع بین المللی در مواجه با این رخداد سکوت اختیار کرده اند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همواره صهیونیست ها آغازگر تجاوزهای اشغالگرانه بودند اما هیچگاه نتوانسته اند پایان دهنده به درگیری ها باشند، تصریح کرد: بر این اساس مشاهده می شود پس از پاسخ کوبنده جریان مقاومت با موشک، منابع خبری از برقراری آتش بس خبر می دهند که بیانگر شکست مجدد اسرائیلی ها است.

حملات اخیر رژیم صهیونیستی به مردم غزه با هماهنگی ایالات متحده بوده است

وی با بیان اینکه حملات اخیر رژیم صهیونیستی به مردم غزه با هماهنگی ایالات متحده بوده است، ادامه داد: بر این اساس مشاهده می شود که مورگان اورتگاس، سخنگوی وزرات امور خارجه آمریکا در سخنانی حملات راکتی حماس و جهاد اسلامی فلسطین علیه اسرائیل را محکوم می‌کند و تاکید دارد که آمریکا در کنار اسرائیل می‌ایستد و کاملا حق دفاع را به رژیم صهیونیستی می دهد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی برای ایجاد انسجام در داخل کابینه نتانیاهو محسوب می شود، اظهار کرد: در واقع حزب لیکود سهم قدرتمندی در مقابل سفید آبی‌ها در پارلمان ندارد از این رو با این اقدام تلاش می کند ضعف کابینه در همگرایی را جبران کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد پاسخ گروه های مقاومت به حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی کاملا هوشمندانه بود زیرا موجب شد تا رعب و وحشت در میان اسرائیلی ها ایجاد شود و در این میان قدرت پوشالی این اشغالگران در مقابل رسانه های دنیا درهم بشکند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، وزارت بهداشت فلسطین در غزه اعلام کرد، حدود ۱۴۶ فلسطینی در اثر حملات صهیونیست‌ها که حدود ۱۵ ساختمان را ویران کردند، زخمی‌ شدند.

همچنین حملات هوایی و توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی به غزه تاکنون موجب شهادت ۲۹ فلسطینی و زخمی شدن ده‌ها تن شده در حالی که در اثر حملات راکتی مقاومت چهار اسرائیلی نیز به هلاکت رسیده‌اند./
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، دولت صهیونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست