حسن بیکی مطرح کرد ؛

اسرائیلی ها درصدد اجرایی کردن طرح معامله قرن هستند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد حملات اخیر رژیم صهیونیستی به مردم غزه در راستای تحقق اجرای طرح معامله قرن است.

خانه ملت؛ ابوالفضل حسن بیگی با اشاره به حملات اخیر رژیم صهیونیستی به مردم غزه، گفت: اسرائیلی ها درصدد اجرایی کردن طرح معامله قرن هستند از این رو تلاش می کنند با تجاوزهای ویرانگرانه و وحشیانه لرزه بر اندام فلسطینیان بیندازند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گروه‌های مبارز فلسطینی مثل حماس و جهاد اسلامی با طرح یاد شده به شدت مخالفت دارند، تصریح کرد: از این رو می توان دریافت که این حملات به نوعی سیاست افزایش فشار بر این گروه ها نیز محسوب می شود تا از این طریق مواضعشان تعدیل یابد.

وی ضمن تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی هیچگاه بدون چراغ سبز کاخ سفید نمی‌تواند به مردم غزه حمله کند، ادامه داد: بر این اساس مشاهده می شود که دولتمردان ایالات متحده مقاومت مردم فلسطین را انجام اقدامات کینه توزانه تلقی می کننند و حق دفاع را به اشغالگران اسرائیلی می دهند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه سکوت مجامع بین المللی در مقابل اقدامات وحشیانه اسرائیلی ها امری قابل تامل است، اظهار کرد: این مهم در حالیست که برخی از کشورهای عربی نیز سکوت اختیار کرده اند و به نوعی نشان دادند که سرسپرده چپاولگران فرامنطقه ای هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد این حملات دارای اهداف سیاسی است و تا زمانی که چراغ سبزی از سوی گروه های مقاومت در راستای اجرای طرح معامله قرن به اسرائیلی ها نشان داده نشود، ادامه داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، وزارت بهداشت فلسطین در غزه اعلام کرد، حدود ۱۴۶ فلسطینی در اثر حملات صهیونیست‌ها که حدود ۱۵ ساختمان را ویران کردند، زخمی‌ شدند.

همچنین حملات هوایی و توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی به غزه تاکنون موجب شهادت ۲۹ فلسطینی و زخمی شدن ده‌ها تن شده در حالی که در اثر حملات راکتی مقاومت چهار اسرائیلی نیز به هلاکت رسیده‌اند./
 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، صهیونیست، غزه، فلسطین