بادامچی مطرح کرد ؛

رسیدگی به مشکلات معلمان و کارگران در اولویت تصمیمات

بدامچی با بیان اینکه تهران ۸ هزار کلاس درس تخریبی دارد، گفت: مدارس تهران به شدت با کمبود منابع انسانی کارآمد و بودجه برای تأمین سرویس مدارس، ملزومات آموزشی و پژوهشی و پرداخت مطالبات معلمان روبه رو است.

خانه ملت؛ محمدرضا بادامچی در نشست علنی نوبت عصر سه‌شنبه ( 17 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک روز معلم و کارگر گفت: روز معلم و کارگر بر همه اهل کار، رنج، تولید و شکوفایی و همه کنشگرانی که همچنان به آرمان توسعه موزون و پایدار باور دارند و به امکان تغییر و تحول در راه ساختن جهانی بهتر و انسانی می‌اندیشند، تبریک می‌گویم.
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: بر همه مسئولین کشور فرض است رسیدگی به مشکلات معلمان و کارگران در اولویت تصمیمات قرار گیرد.

وی در تذکر به وزیر آموزش و پرورش گفت: به داد آموزش و پرورش تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس برسید. تهران به ظاهر با انباشت عظیم منابع و سرمایه ملی روبه‌رو است اما رتبه اول بزهکاری، جرم و جنایت را دارد. گستره وسیع حاشیه‌نشینی به عنوان مهمترین عوامل اجتماعی در این استان بیداد می‌کند، چه پاسخی به مردم می‌دهید؟

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تهران 8 هزار کلاس درس تخریبی دارد، خاطر نشان کرد: 6 هزار و 800 بنا باید از سال 84 تحت بازسازی قرار می‌گرفت؛ در تهران 8 هزار کلاس درس باید مقاوم سازی شود، میانگین تراکم کلاس‌های ابتدایی 33 نفر است. همچنین مدارس تهران به شدت با کمبود منابع انسانی کارآمد و بودجه برای تأمین سرویس مدارس، ملزومات آموزشی و پژوهشی و پرداخت مطالبات معلمان روبه ‌رو است.

بادامچی ادامه داد: از وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان برنامه و بودجه می‌خواهم به این مشکلات رسیدگی کند./
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، بافت های فرسوده، تخریب، کمک به مدرسه