برزگر کاشانی مطرح کرد ؛

اروپایی ها و بقای برجام

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهارداشت:اروپایی ها تا کنون برای حفظ برجام تنها به موضع گیری سیاسی بسنده کرده اند و هیچ اقدام عملی ای از آنها شاهد نبودیم و حالا باید از این فرصت ۶۰ روزه استفاده کنند.

خانه ملت ؛شهروز برزگر کاشانی  تصریح کرد: ایران با قرار دادن ضرب العجل دوماهه برای طرف های اروپایی توپ را به زمین آنها انداخته و حالا اگر این کشور ها تصمیمی برای عمل به وعده های خود ندارند باید بدانند که چیزی از برجام باقی نخواهد ماند،البته طرف های اروپایی کا را برای خود سخت کرده اند و مسیر بازگشت آنها مسیر همواری نیست ولی باید در این مهلت نشان دهند هدف شان اصلاح رویه های قبلی است.

وی با اشاره به موضع گیری اخیر اتحادیه اروپا در رد ضرب العجل جمهوری اسلامی ایران گفت:صبر ایران صبر استراتژیک است و آنها فرصت دارند خوب فکر کنند و اقدام درست را انجام دهند یا اینکه نشان دهند از خود اختیاری ندارند و باید از اربابان آمریکایی خود اجازه بگیرند.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد:اروپا با سیاسی کاری نمی تواند برجام را حفظ کند و انتظار جمهوری اسلامی ایران از سایر طرف های باقی مانده در برجام اقداماتی است که در سند مورد توافق به آن اشاره شده و پیش شرط های ایران هم بر همین اساس است ضمن آنکه خلاء نبود آمریکا در برجام را نیز باید پر کنند.

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، اروپا، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، تروریستها