ابوترابی مطرح کرد؛

آمریکایی ها جرات جنگ نظامی با ایران را ندارند

ابوترابی گفت: آمریکایی ها توان درگیری نظامی با ایران را ندارند چرا که قدرت نظامی ایران از توان بالایی برخوردار است؛ لذا این حرف هایی هم که رئیس جمهور آمریکا می زند، سخنان بی پایه و در حد شعارهای پوچ هستند.

 خانه ملت ؛ ابوالفضل ابوترابی با اشاره به سخنان ترامپ مبنی بر اینکه احتمال جنگ نظامی هم با ایران وجود دارد اشاره کرد و گفت: آمریکایی ها توان درگیری نظامی با ایران را ندارند چرا که قدرت نظامی ایران از توان بالایی برخوردار است؛ لذا این حرف هایی هم که رئیس جمهور آمریکا می زند، سخنان بی پایه و پوچ هستند.

آمریکایی ها با تهدیدها و تشدید تحریم ها می خواهند ایران را به پای میز مذاکره بنشانند

وی افزود: سیاست دولتمردان آمریکا به این شیوه است که می خواهند با تهدیدها و تشدید تحریم ها ایران را به پای میز مذاکره بنشانند تا به اهداف اصلی خد دست یابند.

نماینده مردم نجف آباد تصریح کرد: آمریکا در جنگ نظامی که آن را مطرح کرده است در حقیقت توان رویارویی با قدرت نظامی کشورمان را ندارد چرا که خسارات سنگین برای آنها در پی خواهد داشت که شاید هیچ گاه قابل جبران نباشد و قطعا آمریکا دست به چنین حماقتی نمی زند.

آمریکایی ها جرات جنگ نظامی با ایران را ندارند

عضو فراکسیون ولایی مجلس اظهار کرد: تهدیدات نظامی که از سوی آمریکا علیه ایران مطرح شده است بیشتر جنبه عملیات روانی دارد و دلیل آن هم واضح است که اینها در مقام عمل جرات چنین کاری را ندارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: امروزه فریب کاری آمریکا برای دنیا ثابت شده است و همه جهان در مسئله برجام به این مهم دست پیدا کرده اند بنابراین وجود چنین مسائلی سبب بی اعتمادی کشورها به آمریکا شده است./

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، تحریم اقتصادی، تحریم ها، تروریستها