ملکشاهی مطرح کرد ؛

امکان فروش نفت ایران با وجود وضع تحریم ها

ملکشاهی گفت: اکنون برای فروش نفت موانعی که در دوران جنگ تحمیلی مواجه بودیم، روبه رو نیستیم اما همانگونه که با وجود آتش و جنگ نفت کش ها، توانستیم نفت را به فروش برسانیم امروز نیز موفق خواهیم شد.

 خانه ملت؛ محمدرضا ملکشاهی‌در خصوص امکان فروش نفت ایران با وجود وضع تحریم‌ها، اظهار داشت: در زمان جنگ شرایط کشور بسیار سخت‌تر از اکنون بود اما می‌توانستیم نفت خود را بفروش برسانیم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در زمان جنگ اسکله‌های نفتی کشور مورد اصابت ضربه دشمنان قرار می‌گرفت.

وی افزود: هر کشتی که از ایران نفت خریداری می‌کرد، مورد هجمه دشمن قرار می‌گرفت و از مین‌های دریایی نیز مصون نبود.

ملکشاهی‌ راد ادامه داد: اکنون برای فروش نفت موانعی که در دوران جنگ تحمیلی مواجه بودیم، روبه‌رو نیستیم اما همانگونه که با وجود آتش و جنگ نفت کش‌ها، توانستیم نفت را به فروش برسانیم امروز نیز موفق خواهیم شد.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطعا در شرایط تحریمی امروز نیز می توانیم به نتایج دلخواه دست پیدا کنیم، گفت: اکنون شرایط مناسب تری نسبت به آن زمان برای فروش نفت داریم و فقط مسئولان باید با همت بیشتری تلاش کنند تا مشکلات پیش رو حل شود./
 

برچسب ها

آسیب شناسی صنعت نفت ایران، آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، اقتصاد بدون نفت، اقتصاد نفتی، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، تحریم اقتصادی، جنگ تحمیلی