حاج دلیگانی مطح کرد ؛

آمریکا کشوری بدعهد و متخاصم است

حاجی دلیگانی گفت: آمریکا یک کشور بدعهد و متخاصم است و در این سالیان اخیر به ویژه در مسئله برجام هویت اصلی خود را نشان داده است؛بنابراین رئیس جمهور آمریکا از این فکر بیرون بیاید که روزی ایران با آن تماس بگیرد.

  خانه ملت؛ حسینعلی حاجی دلیگانی به اظهارات ترامپ مبنی بر اینکه در انتظار زنگ ایرانی ها است، اشاره کرد و گفت: آمریکایی ها به دنبال کنترل توان دفاعی کشورمان هستند تا با این کار بتوانند فعالیت های منطقه ای ما را محدود کنند ناگفته نماند که هدف اصلی آمریکایی ها از وجود آوردن چنین فشارهایی نشاندن ایران به پای میز مذاکره است.

تهدیدات نظامی آمریکا جنبه روانی دارد

وی افزود: سابقه تهدیدات نظامی آمریکا به وضوح نشان داده است که بیشتر جنبه روانی و ایجاد تردید در دل و ذهن ملت های دنیا د ارد و همه سخنان ترامپ بیشتر شبیه به طنز هستند.

آمریکا از مذاکرات در راستای دشمنی با ملت ها استفاده می کند

دلیگانی در بخش دیگری از گفت و گوی خود به سخنان ترامپ مبنی بر اینکه در انتظار زنگ ایرانی ها برای مذاکره هستم اشاره و تاکید کرد: آمریکا از سلاح هسته ای برای دشمنی با ملت ها استفاده می کند و از مذاکرات هم در همین مسیر بهره می برد در حقیقت آمریکا در روابط خود به دنبال چپاول منابع کشورها است.

آمریکا یک کشور بدعهد و متخاصم است

نماینده مردم شاهین شهر افزود: این حرفی که ترامپ به زبان آورده است هیچ گاه محقق نخواهد شد چرا که آمریکا یک کشور بدعهد و متخاصم است و در این سالیان اخیر به ویژه در مسئله برجام هویت اصلی خود را نشان داده است؛بنابراین رئیس جمهور آمریکا از این فکر بیرون بیاید که روزی ایران با آن تماس بگیرد.

اروپا و آمریکا در همه مسائل همفکر هستند

عضو فراکسیون ولایی مجلس تصریح کرد: امروزه برای دنیا ثابت شده است که خروج آمریکا از برجام و ماندن اروپا در برجام با هماهنگی یکدیگر اتفاق افتاده است و این مسئله بیانگر این است که هر دو این ها به یک شکل عمل می کنند و تفکرشان یکی است، بنابراین ایران با ادله های موجود بر فریب کاری آمریکا وارد مذاکره مجدد با این کشور حقه باز نمی شود.

وضعیت اقتصادی مردم نامناسب است و برای رفع این معظل تلاش جدی مسئولان را می طلبد

وی به وضعیت اقتصادی موجود کشور اشاره و تاکید کرد: وضعیت اقتصادی مردم نامناسب است که این مسئله مهم تلاش چند برابری همه مسئولان کشور به ویژه وزرای اقتصادی را می طلبد تا کشور از این وضعیت بغرنج رهایی یابد./
 

برچسب ها

آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، اروپا، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، تروریست ها