گلمرادی مطرح کرد ؛

هدف آمریکایی ها از اعمال تحریم ها

گلمرادی گفت: آمریکا با در پیش گرفتن شیوه جنگ به دنبال گرفتن امتیاز است اما نمی داند که دیگر حنایش در بین ملت ها رنگی ندارد و در واقع این کارهای آمریکا یک جنگ روانی است.

  خانه ملت؛ علی گلمرادی به اظهارات ترامپ مبنی بر جنگ با ایران اشاره کرد و گفت: سیاست آمریکا این است که با تهدید و تحریم می خواهد ما را به پای میز مذاکره بنشاند تا برام های دیگری را رقم بزند.

آمریکایی ها می خواهند بر توان دفاعی کشورمان تسلط داشته باشند

وی افزود: آمریکایی ها می خواهند بر توان دفاعی کشورمان تسلط داشته باشند و از همه مهم تر کنش های منطقه ای ما را هم محدود کنند اما آمریکایی ها بدانند که با همه فشارهایی که به ایران وارد می کنند نقض عهدشان در برجام نشان داده است که مذاکره مجدد با این کشور محال است.

حنای آمریکا دیگر برای ملت ها رنگی ندارد

عضو فراکسیون ولایی مجلس تصریح کرد: آمریکا با در پیش گرفتن شیوه جنگ به دنبال گرفتن امتیاز است اما نمی داند که دیگر حنایش در بین ملت ها رنگی ندارد و در واقع این کارهای آمریکا یک جنگ روانی است.

بیانیه شورایعالی امنیت ملی صریح و شفاف بوده است

نماینده مردم ماهشهر،هندیجان و امیدیه به بیانیه شورایعالی امنیت ملی اشاره و اظهار کرد: بیانیه شورایعالی امنیت ملی صریح و شفاف بوده است و در واقع یک هشداری به اتحادیه در قبال نقض عهد خود نسبت به تعهد نامه برجام بود و کشورهای اروپایی عضو برجام باید در این مهلت 60 روزه تکلیف خود را مشخص کنند.

وی افزود: این بیانیه در حالی از سوی کشورمان انجام پذیرفت که با خروج آمریکا از برجام ایران زمان زیادی را در اختیاراعضای برجام قرار داد بنابراین الان نوبت کشورهای باقی مانده در برجام است که وفای به عهد خود را نسبت به ایران ثابت کنند./
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، تحریم اقتصادی