ابوترابی مطرح کرد ؛

وفای به عهد بودن ایران نسبت به توافقات بین المللی به دنیا ثابت شده است

ابوترابی گفت: آمریکا می داند اگر به درگیری نظامی با ایران روی بیاورد در نهایت پشیمان خواهد شد بنابراین همه این حرف هایی که ترامپ می زند بلوفی بیش نیستند.

خانه ملت؛ ابوالفضل ابوترابی به اظهارات ترامپ در رابطه با جنگ با ایران اشاره کرد و گفت: سیاست آمریکا در طول این چهل سال اخیر تهدید و فشار به ایران است اما اگر در واقع نگاهی به این همه جنب و جوش آمریکا علیه ایران بیاندازیم؛ مشاهده خواهیم کرد که هیچ کدام به واقعیت تبدیل نشده است و آن کسی که سربلند بیرون آمده است جمهموری اسلامی ایران بود.

همه حرف هایی که ترامپ می زند بلوفی بیش نیستد

وی افزود: هیچ گاه جنگ نظامی با ایران از سوی آمریکا در میان نخواهد بود و آن هم به دلیل این است که آمریکا می داند اگر به درگیری نظامی با ایران روی بیاورد در نهایت پشیمان خواهد شد بنابراین همه این حرف هایی که ترامپ می زند بلوفی بیش نیستند.

وفای به عهد بودن ایران نسبت به توافقات بین المللی به دنیا ثابت شده است

نماینده مردم نائین در بخش دیگری از گفت و گوی خود به مذاکره مجدد ایران با آمریکا اشاره و تصریح کرد: بدعهدی هایی که آمریکا و اروپا در مسئله برجام نسبت به ایران انجام دادند، نشان داد که این ها با هم در یک مسیر گام برمی دارند و هردو با همدیگر نقض عهد می کنند اما آنچیزی که به دنیا ثابت شده است وفای به عهد بودن ایران نسبت به توافقات بین المللی است.

هویت آمریکا برای همه دنیا ثابت شده است

این نماینده مردم در مجلس افزود: با توجه به اینکه هویت آمریکا در این چهل سال اخیر برای ملت ایران واضح بوده است اما در مسئله برجام نه تنها مردم کشورمان بلکه همه ی جهان به حقه باز بودن آمریکا پی بردند بنابراین مذاکره مجدد با این کشور که دولتمردان آن به هیچ اصولی پایبند نیستند هیچ گونه ضرورتی ندارد./

 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، تروریست ها