محمدحسین فرهنگی مطرح کرد ؛

اقدام کشورها برای میانجیگری میان ایران و آمریکا مثبت است

فرهنگی معتقد است میانجی گری میان ایران و آمریکا درصورتی جواب می دهد که سیاست های نادرست کاخ سفید اصلاح شود وگرنه نتیجه ای مشابه برجام خواهد داشت.

  خانه‌ملت؛ محمدحسین فرهنگی با اشاره به تلاش برخی کشورها برای میانجیگری میان ایران و آمریکا برای کاهش خسارت های ناشی از تحریم های اقتصادی به کشورهای دنیا، گفت: بسیاری از کشورها با سیاست های یکجانبه و غیرمنطقی آمریکا مخالف هستند چرا که این سیاست ها به اقتصاد آنها ضربه می زند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: اقدامات آمریکا باعث شده اقتصاد جهانی با چالش جدی مواجه شود از این رو کشورهایی نظیر ژاپن، عراق، قطر و برخی کشورهای دیگر سعی دارند هرچه سریع تر مانع ایجاد خسارات بیشتر شوند.

اقدام کشورها برای میانجیگری میان ایران و آمریکا مثبت است

وی افزود: اقدام و نیت این کشورها برای میانجیگری بسیار مثبت ارزیابی می شود و نشان می دهد سیاست هایی که جمهوری اسلامی در پیش گرفته توانسته بسیاری از کشورها را با خود همراه کرده و صف آنها را از صف آمریکا جدا کند و این نشان دهنده قدرتی است که ایران توانسته است طی این سال ها کسب کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: میانجیگری کشورها میان ایران و آمریکا در صورتی مثمر ثمر است که آمریکا از سیاست های نادرست خود دست بردارد در غیر این صورت میانجی گری که نتیجه نداشته باشد چیزی مثل برجام می شود./
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، تحریم، تحریم اقتصادی