مرتضی صفاری نطنزی مطرح کرد ؛

امنیت یک مقوله مجرد و محدود در چارچوب یک کشور نیست

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حادثه فجیره نشان دادهیچ کسی از نا امنی در منطقه سود نمی برد و کاخ های شیشیه ای سران خلیج فارس که با آمریکا همراه شده اند امنیت دائم ندارد.

 خانه‌ملت؛ مرتضی صفاری نطنزی تصریح کرد:کسانی که با همراهی آمریکا مانع صادرات نفت ایران شده اند و به دنبال فشار حداکثری به ایران هستند بدانند اگر منافع امنیتی ایران تهدید شود و زیر سوال برود همه منطقه دچار آشوب و نا آرامی می شود و هیچ کشوری در منطقه از مصونیت برخوردار نیست.

وی افزود:امنیت یک مقوله مجرد و محدود در چارچوب یک کشور نیست و نا امنی همه منطقه را تحت الشعاع قرار می دهد و به عبارت دیگر یا برای همه است یا برای هیچ کس نیست و حوادث اخیر برای کشتی های اماراتی باعث نگرانی خیلی از کشور ها شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:آمریکا و رژیم صهیونیستی همواره دنبال بهانه ای بودند تا ایران را به آنچه که خود عامل آن هستند یعنی نا امن کردن منطقه متهم کنند اما هیچ سندی برای اتهام زنی به ایران بخاطر انفاقات فجیره ندارند و ما نیز همانطور که وزارت خارجه اعلام کرد خواهان شفاف شدن ابعاد مختلف این حادثه هستیم.
 

برچسب ها

آل سعود، آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، امنیت، رژیم صهیونیستی، صهیونیست ها، عربستان