خجسته مطرح کرد ؛

افزایش اختیار مدیران محلی در شرایط جنگ اقتصادی

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: افزایش اختیار استانداران و مدیران محلی در شرایط جنگ اقتصادی بسیار مفید است و می تواند به رونق تولید در کشور کمک کند.

خانه ملت؛ امیر خجسته  در خصوص افزایش اختیار استانداران، اظهار داشت: این اقدام نتایج خوبی به دنبال دارد و افزایش اختیار فرمانداران و استانداران جهت تعیین تکلیف واحدهای تولیدی می‌تواند به سرعت حل مسائل واحدهای تولیدی موثر باشد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: استاندران و فرمانداران باید امکان و اختیار تعیین تکلیف وضعیت واحدهای تولیدی را داشته باشند، بعضی از مشکلات واحدهای تولیدی در منطقه قابل حل است و نیازی به حل مشکل در مرکز استان یا تهران را ندارد.

وی افزود: در استان همدان، استاندار و فرماندار جلساتی را با بانک ها و تولیدکنندگان برگزار می‌کنند تا مهلت بگیرند یا در مورد سرمایه در گردش ملاحظاتی انجام شود، این شیوه بسیاری از مشکلات را حل می‌کند.

خجسته با بیان اینکه افزایش اختیار مدیران محلی سبب شده تا حرکت‌های مثبتی را در مسیر تولید شاهد باشیم اما این موضوع باید ادامه داشته باشد، ادامه داد: بعضی مسائل باید در سطح کلان حل شود که با وزرا گفتگو می‌کنیم تا وزرا مشکلات را حل کنند اما مواردی که در استان قابل حل است باید با افزایش اختیار مدیران محلی، در استان رفع شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش اختیار استانداران و مدیران محلی در شرایط جنگ اقتصادی بسیار مفید است و می‌تواند به رونق تولید در کشور کمک کند./

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، افزایش اختیارات استانداران، رونق، رونق اقتصاد، رونق اقتصادی