سلیمی مطرح کرد ؛

رفتارهای دولت ترامپ در مواجهه با برجام

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس اعتقاد دارد مسئولان کشورمان نباید با جنگ روانی و تبلیغاتی آمریکایی ها همراه شوند بلکه باید فضاسازی ها را از بین ببرند.

خانه ملت؛ اصغر سلیمی با اشاره به رفتارهای دولت ترامپ در مواجه با برجام، گفت: آمریکایی ها درصدد اعمال فشار اقتصادی علیه ایران هستند تا از این طریق بتوانند کشورمان را در پای میز مذاکرات بکشانند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق تاکید رهبر انقلاب هیچگاه جنگی علیه کشورمان رخ نخواهد داد، اظهار کرد: امروزه دشمنان ایران اسلامی به خوبی می دانند که قدرت دفاعی بازدارنده کشورمان آنها را با شکست روبرو می کند از این رو تلاش می کنند با فضاسازی افکار عمومی را به سمت سیاست های خود سوق دهند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون مسئولان کشورمان نباید با جنگ روانی و تبلیغاتی آمریکایی ها همراه شوند، ادامه داد: در واقع وقتی عالی ترین مقام جمهوری اسلامی ایران با اتکاء بر ایمان و قابلیت های نظامی کشورمان تاکید می کند دشمنان نمی توانند اقدامی علیه ایران انجام دهند، مسئولان نیز باید این موضوع را برای مردم تشریح کنند تا فضاسازی ها از بین برود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه کشورمان در شرایط کنونی نیازمند وحدت و هم افزایی است، تصریح کرد: در این بین مردم نیز نباید به محتواهای منتشر شده در فضای مجازی تکیه کنند زیرا دشمنان در این عرصه تلاش های زیادی می کنند تا بین آنها و مسئولان فاصله ایجاد کنند.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پیچ تاریخی کنونی طی خواهد شد و سرافرازی با ایران خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نوشته نشریه تایم، در روزهای گذشته اخباری مبنی بر این منتشر شده که آمریکا قصد دارد پس از استقرار ناو هواپیمابر لینکلن در خاورمیانه ۱۲۰ هزار نیرو به این منطقه برای مقابله با آنچه تهدیدات ایران خوانده شده، اعزام کند.

دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا درباره گزارشات مبنی بر برنامه‌ریزی نظامی جدید علیه کشورمان گفت: از نظر من این اخبار جعلی است. خب؟ اکنون آیا من آن را انجام خواهد داد؟ ما برای آن برنامه‌ریزی نکرده‌ایم. امیدوارم که مجبور به این کار نشویم و اگر بخواهیم چنین کاری انجام دهیم باید نیروهای بسیار بیشتری اعزام کنیم./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، تبلیغات، تحولات خاورمیانه، خاورمیانه، عربستان