خادم مطرح کرد ؛

جهت گیری های اقتصادی مناسب برای بهبود بازار مسکن

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه بحران مسکن تنها دست پخت خانه های خالی در پایتخت نیست،گفت: سرانه جمعیتی خانه های خالی در پایتخت، بطور تقریبی همسو با متقاضیان مسکن در پایتخت است.

 خانه ملت ؛ سید علاءالدین خادم درباره وضعیت خانه‌های خالی در کلان شهرها تهران بویژه پایتخت،گفت: تعداد خانه های خالی در کلان شهر تهران ملموس است و این در حالی است که برای خانه دار شدن، بخش عظیمی از جوانان می بایست فکر اساسی برای مسکن‌های خالی درکلان شهرها کرد تا بتوان توازن میان متقاضیان مسکن و میزان خانه های خالی در پایتخت برقرار کرد تا در نهایت بتوان نیاز مسکن ،بسیاری از افرادی که بدنبال سرپناهی برای زندگی هستند را تامین کرد.

بحران مسکن تنها دست پخت خانه های خالی نیست

نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس در تلاش است که طرحی را به تصویب برساند که خانه های خالی برطبق شرایطی در اختیار مستاجران قرار بگیرد تصریح کرد: وضعیت مسکن در کشور ریشه در مشکلات اقتصادی دارد و این در حالی است که چرخش اقتصاد مسکن در جامعه ارتباط مستقیم با شرایط اقتصادی مردم در جامعه دارد.

وی ادامه داد: اگر بطور واقع بینانه انتظار داریم،آسیب های اجتماعی را در کشور کنترل کنیم باید فکر اساسی نیز برای آسایش ورفاه اجتماعی جامعه کرد و از همین رو یکی از اساسی ترین نیازهای جامعه برنامه ریزی جهت تامین مسکن برای بسیاری از متقاضیان است.

جهت گیری های اقتصادی مناسب برای بهبود بازار مسکن تاثیر بسزایی دارد

عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس با بیان اینکه جهت گیری های اقتصادی، همسو با شرایط جامعه در نظر گرفته شود یادآورشد:سرانه جمعیتی خانه های خالی در پایتخت بطور تقریبی همسو با متقاضیان مسکن در پایتخت است.

برچسب ها

اخبار برگزیده، بازار، بازار مسکن، بهبود اقتصادی، خروج بازار مسکن از رکود