جاسمی مطرح کرد ؛

موضوع طرح معامله قرن

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد تقابل جریان مقاومت با جریان سازش از تحقق طرح معامله قرن جلوگیری می کند.

 خانه ملت؛ سیدقاسم جاسمی با اشاره به موضوع طرح معامله قرن، گفت: آمریکایی ها درصدد حذف سیاسی فلسطین و ابقای رژیم صهیونیستی در مناطق اشغالی هستند و بر این اساس تاکنون طرح های زیادی را اجرایی کرده اند که با شکست مواجه شده است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اسرائیلی ها نمی توانند بیش از پانزده میلیون فلسطینی را انکار کنند و نادیده بگیرند، اظهار کرد: در واقع جمعیت ناچیز اسرائیلی ها در برابر فلسطینی ها تاب و توان مقابله را ندارد.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه به دلیل زورگویی های آمریکا و همچنین غفلت برخی کشورهای منطقه شاهد ایجاد جریان سازش هستیم، ادامه داد: این مهم در حالیست که جریان مقاومت نیز به طور جدی با جریان سازی در تقابل است و تاکنون اجازه تحقق طرح های ضدفلسطینی را نداده است لذا بنا به دلایل ذکر شده شاهد شکست طرح های اسرائیلی ها بوده ایم.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: شاید غربی ها تلاش کنند با استفاده از ابزار رسانه موضوع طرح معامله قرن را در افکار عمومی مثبت جلوه دهند تا هر چه زودتر اجرایی کنند اما به طور واضح می توان اذعان آن کرد خیلی زود این امر با شکست روبرو می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم برخی کشورهای عربی که با اسرائیلی ها و آمریکایی ها همراه هستند از خواب غفلت بیدار شوند و متوجه باشند که پذیرش معامله قرن موجب تضعیف جهان اسلام می شود./
 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، اسرائیل، جریان مقاومت، عربستان، فلسطین