رنجبرزاده مطرح کرد ؛

آمریکا و صهیونیست از مقاومت ملت ها احساس ترس می کنند

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: آمریکا و صهیونیست در تلاش هستند تا نقشه راهی پیدا کنند تا نجات پیدا کرده و نابودی آنها به تاخیر بیفتد که این اتفاق محقق نخواهد شد و خواب غیرقابل تعبیری که آمریکایی ها در بحث معامله قرن دیدند، هیچ گاه تحقق پیدا نخواهد کرد.

  خانه‌ملت؛ اکبر رنجبرزاده با اشاره به اهمیت راهپیمایی روز قدس با توجه به اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال معامله قرن هستند گفت: بنده فکر می‌کنم که شعار انقلابی امام خمینی به ثمر رسیده و در واقع فشاری که باید به جریان صهیونیست‌ها بیاید، وارد می‌شود و تحت محاصره جبهه مقاومت قرار گرفتند.

آمریکا و صهیونیست از مقاومت ملت‌ها احساس ترس می‌کنند

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ملت‌ها نیز هوشمندانه بیدار شدند و با همین شعار، حضور و پایمردی، پایداری و مقاومتی که از خود بروز و ظهور دادند، امروز احساس ترس و نگرانی عمیقی در صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها وجود دارد لذا اینها در تلاش هستند نقشه راهی پیدا کنند تا نجات پیدا کرده و نابودی آنها به تاخیر بیفتد که ان‌شاءالله این اتفاق محقق نخواهد شد و خواب غیرقابل تعبیری که آمریکایی‌ها در بحث معامله قرن دیدند، هیچ گاه تحقق پیدا نخواهد کرد.

آمریکا و صهیونیست می‌خواهند سیطره صهیونیست‌ها بر سرزمین‌های اشغالی را قانونمند کنند

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا و صهیونیست به دنبال نقشه‌هایی هستند که حقوق فلسطین را نادیده بگیرند، تصریح کرد: در واقع آنها می‌خواهند تا سیطره صهیونیت‌ها بر سرزمین‌های اشغالی را قانونمند کنند و حکام سرسپرده کشورهای منطقه نیز به آنها کمک و همراهی می‌کنند اما این اتفاق نخواهد افتاد.

راهپیمایی مردم در روز قدس ناامیدی آمریکا را به دنبال دارد

وی اظهار داشت: برای همه ملت‌های مسلمان به ویژه ملت ایران فرض است که به صورت جدی در راهپیمایی روز قدس حضور پیدا کنند و ان‌شاءالله میوه‌های این نهالی که امام راحل تحت عنوان حضور در روز قدس کاشته یک جریان قوی و قدرتمندی شکل بگیرد و یاس و ناامیدی برای آنها به دنبال خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: راهپیمایی روز قدس اثرگذاری نقشه‌های دشمن به ویژه در بحث معامله قرن آمریکا را ان‌شاءالله منهدم و خنثی می‌کند لذا حضور مردم در راهپیمایی روز قدس بسیار کارساز خواهد بود./
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، اسرائیل، رژیم صهیونیستی، صهیونیست ها، غزه، فلسطین