سالک مطرح کرد ؛

معامله قرن توطئه جدیدی برای حفظ رژیم غاصب صهیونیستی است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: طرح معامله قرن توطئه جدیدی برای حفظ رژیم غاصب صهیونیستی است و هدف این است تا تمام سرزمین های اشغالی را صهیونیست نشین کنند.

 خانه ملت؛ احمد سالک  با اشاره به اهمیت راهپیمایی روز قدس با توجه به اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال معامله قرن هستند گفت: آمریکا و صهیونیست‌ها دشمن سرسخت اسلام ناب، انسان‌های آزاده در جهان و مظلومین عالم هستند و از جنایات خود برای تسلط بر منابع اصلی جهان اسلام دست برنداشته‌اند.

هدف آمریکا این است تا تمام سرزمین‌های اشغالی را صهیونیست نشین کنند

نماینده مردم اصفهان در مجلس ادامه داد: حرکتی که تحت عنوان معامله قرن مطرح شده، یک توطئه جدیدی برای حفظ رژیم غاصب صهیونیستی است و هدف این است تا تمام سرزمین‌های اشغالی را صهیونیست‌نشین کنند و به نحوی عمل کنند تا آوارگان فلسطینی به هیچ وجه حق بازگشت به سرزمین‌های خود را نداشته باشند، فلسطینیان نیز مخالف این طرح‌ها هستند که ریشه آن در قرارداد اُسلو است که تئودور هرتزل اولین نفر آنها بود و جنایاتی انجام داد. پاسخ این نوع حرکت‌ها حضور مردم در روز قدس در سراسر جهان اسلام و سایر جهان است.

آمریکایی‌ها، یهودی‌ها و خاخام‌ها مخالف این حرکت‌های صهیونیست غاصب هستند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر برخی از آمریکایی‌ها، یهودی‌ها و خاخام‌های یهودی مخالف این حرکت‌های صهیونیست غاصب هستند، تصریح کرد: شاهد این هستیم که در روز قدس در سراسر جهان یک حرکت واحدی در آخرین جمعه ماه رمضان شکل می‌گیرد و پاسخ به تمام جنایات آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار داشت: جمعه پیش رو پنجاه و ششمین جمعه‌ای است که مردم غزه برای آزادی بیت‌المقدس و سرزمین‌های اشغالی حرکت می‌کنند؛ درست است که بیش از 260 نفر شهید دادند و هزاران زخمی داشتند اما اساس حرکت مبتنی بر استقامت و مقاومت ملت فلسطین است و باید حمایت شوند.

لکه ننگ صهیونیستی از جغرافیای خاورمیانه پاک خواهد شد

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله این لکه ننگ صهیونیستی از جغرافیای خاورمیانه پاک خواهد شد و مردم آواره فلسطین به سرزمین‌های اصلی خود برمی‌گردند./
 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، اسرائیل، خاورمیانه، روز قدس، رژیم صهونیستی، صهیونیست، غزه، فلسطین