عباسی مطرح کرد ؛

مردم ایران از آرمان ها و ارزشهای انقلاب اسلامی عقب نشینی نمی کنند

عضو هیات رییسه مجلس گفت: راهپیمایی امسال مهمتر از سال های گذشته خواهد بود چراکه برخی از کشورهای منطقه تحت تاثیر توطئه دشمنان قرار گرفتند.

 خانه ملت؛ اسدالله عباسی با اشاره به اهمیت راهپیمایی روز قدس با توجه به اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال معامله قرن هستند گفت: جریان سرکوب مسلمانان به ویژه شیعیان همچنان توسط رژیم صهیونیستی، آمریکا و کشورهای عربی خود فروخته ادامه دارد و این جریان اکنون به یمن و بحرین رسیده لذا تمام اقدامات آ‌ن‌ها که ریشه در سرکوب فلسطینیان و مقاومت دارد باید مورد توجه مردم هوشیار ایران و مسلمانان سایر کشورها قرار گیرد.

حضور در راهپیمایی روز قدس برگرفته از آرمان‌های حضرت امام خمینی و تجدید میثاقی با ولایت مقام معظم رهبری است
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: بنابراین با توجه به اینکه اکنون در شرایط حساس قرار داریم به یقین حضور مردم در صحنه راهپیمایی قدس می‌تواند پیامی از طرف ایران به‌عنوان کشور الگو در میان کشورهای منطقه و جهان برای "رژیم صهیونیستی" و ‌"کشورهای تایید و تشویق‌کننده مواضع این رژیم" درخصوص اشغال سرزمین‌های فلسطین داشته باشد.

برخی از کشورهای منطقه تحت تاثیر توطئه دشمنان ما قرار گرفتند

وی افزود: راهپیمایی امسال مهمتر از سال‌های گذشته خواهد بود چراکه برخی از کشورهای منطقه تحت تاثیر توطئه دشمنان ما قرار گرفتند و در منطقه اقدام به مذاکره کردند و در واقع چیزی شبیه کمپ دیوید در منطقه برنامه‌ریزی می‌کنند و از این تهدیدی که به وجود آمده، مردم در جمعه آینده با حضور معنا دار خود در راهپیمایی روز قدس بار دیگر دشمنان را مرعوب و مغلوب می‌کنند و می‌توانند فضایی را ایجاد کنند که دشمن ناامید شده و عقب نشینی کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه می‌دانیم نگاه تمام دنیا به راهپیمایی‌های ایران است، تصریح کرد: در 22 بهمن مردم در راهپیمایی خوب ظاهر شدند که تاثیر بسزایی در رفتارهای دشمنان داشت و راهپیمایی دیگر در روز قدس است که برگرفته از آرمان‌های حضرت امام است.

مردم ایران از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب عقب‌نشینی نمی‌کنند

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: وظیفه شرعی و انقلابی خود می‌دانیم که با حضور حماسه‌ای خود در راهپیمایی روز قدس پیمانی ببندیم با امام و شهدا و میثاقی با ولایت مقام معظم رهبری باشد و از آن طرف پیامی برای دشمنان باشد که مردم در انقلاب و نظام با آرمان‌ها، ارزش‌های نظام و شعارهای انقلابی عقب نشینی نخواهند کرد بلکه همیشه حاضر در صحنه هستند./
 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، انقلاب اسلامی، روز قدس، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی