برزگر کلشانی مطرح کرد ؛

آمریکا با طرح معامله قرن به دنبال تضعیف جایگاه اسلام در منطقه است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر حضور مردم در راهپیمایی روز قدس، گفت: آمریکا با طرح معامله قرن به دنبال تضعیف جایگاه اسلام در منطقه است لذا مردم باید انزجار خود را بلندتر فریاد بزنند.

 خانه‌ملت ؛ شهروز برزگر‌کلشانی با اشاره به اهمیت راهپیمایی روز قدس با توجه به اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال معامله قرن هستند، گفت: تحرکات شیطنت‌آمیز در منطقه تحت عنوان طرح معامله قرن دیده می‌شود، معامله قرن به عنوان نقطه ننگین برای همه کشورهای است که می‌خواهند در این اجلاس شرکت کنند زیرا در این طرح به دنبال نابودی فلسطین هستند.

تبدیل مسائل سیاسی به اقتصادی هدف پشت پرده آمریکایی‌ها از طرح معامله قرن

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: متاسفانه آمریکا و رژیم صهیونیستی با مطرح کردن طرح معامله قرن در تلاشند تا مسائل سیاسی، حاکمیتی و سرزمینی را به مسائل رفاهی، اجتماعی و اقتصادی برای خود تبدیل کنند.

وی با اشاره به پیگیری آمریکا و رژیم صهیونیستی برای راه‌اندازی جنگ علیه ملت مظلوم فلسطین، افزود: ادبیات این گروه از افراد در تحقیر جهان عرب خلاصه می‌شود و سراسر تخریب و تضعیف است. از سوی دیگر آمریکا کشورهای عربی چون عربستان را گاو شیرده می‌داند برای اینکه مشکلات مالی خود را مرتفع کند.

آمریکا به دنبال آشتی اسرائیل با منطقه و تضعیف جایگاه اسلام است

برزگر یادآور شد: آمریکا در تلاش است تا با جمع آوری کشورهای حاشیه خلیج فارس و آشتی اسرائیل با منطقه نظام اسلامی را در منطقه تضعیف کند، در حالی که از روز قدس، روز جهانی حمایت از فلسطین غافل هستند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مردم باید ضمن شرکت در راهپیمایی روز قدس حمایت قاطع خود از فلسطینیان را اعلام کنند، روز قدس امسال روز خاص است زیرا سیاست‌های خصمانه آمریکا و اسرائیل در منطقه آشکارتر شده است بنابراین مردم باید انزجار خود را بلندتر فریاد بزنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: روز قدس مردم به صحنه می‌آیند، در کشورهای دنباله روی سیاست‌ اسرائیل و آمریکا هم مردم به حمایت از فلسطین خواهند پرداخت بنابراین آمریکایی‌ها از همین الان باید طرح خود را شکست خورده تلقی کنند./

 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، اسلام، روز قدس، رژیم صهونیستی، صهیونیست ها، فلسطین، فلسطین اشغالی