ساداتی نژاد مطرح کرد ؛

اصلی ترین و محوری ترین حلقه در انقلاب اسلامی حلقه وصل بین امام و مردم است

ساداتی نژاد گفت: اصلی ترین و محوری ترین حلقه در این انقلاب، حلقه بین امام و مردم بوده و استکبار می خواهد با سختی های معیشتی حلقه وصل امام و مردم را دچار گسست کند.

 خانه‌ملت ؛ سید جواد ساداتی نژاد ضمن تسلیت به مناسبت سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی،گفت:حضرت امام(ر) واقعا نه تنها یک الگوی برای زمان خودش بود؛بلکه الگویی برای آینده و برای مردم ملل جهان ارائه کرد.

وی با بیان اینکه منحصر به فرد ترین شخصیت قرن اخیر بوده است، افزود: وقتی به حوزه های سیاسی نگاه می کنیم؛همینطور حوزه های علمی و استراتژیک نگاه حضرت امام(ره) در واقع نگاهی است که از عمق, دقت و شناختی از جامعه سرچشمه می‌گیرد.

انقلاب امام خمینی با اتکا به مردم و با دست خالی،در دنیا نمونه ای ندارد

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان ادامه داد:در فضایی که ظلم در جهان نهادینه شده است و قلدری و کدخدا منشی که در دنیا باب شده است،کشور ما دست کسانی بود که دست نشانده و گوش به فرمان کشورهای استکباری و دولت های مستبد بودند؛می بینیم که حضرت امام(ره) آمد و بدون قدرت خارجی که وی را از بیرون حمایت کند و فقط با اتکا به مردم و با دست خالی یک انقلاب را ایجاد کرده است که در دنیا نمونه ای ندارد.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی بوده است،مطرح کرد: تکیه اساسی انقلاب بر مردم است و اصلی ترین و محوری ترین حلقه در این انقلاب ،حلقه بین امام و مردم بوده است و تا امروز هم این حلقه هرگز گسسته نشده است و با قدرت نقش آفرینی می کند و تا زمانی که این حلقه متصل به هم باشد،هیچ قدرتی در دنیا نمی‌تواند این نظم جدید را و این انقلاب را دچار خطا کند.

اصلی ترین و محوری ترین حلقه در انقلاب اسلامی حلقه وصل بین امام و مردم است

ساداتی نژاد ادامه داد: همین الان آمریکا تمام تلاش خود را می کند.وقتی فشار اقتصادی و تحریم می آورد یعنی می خواهد حلقه وصل امام و ملت را که از زمان امام خمینی (ره) ایجاد شده و الان هم در زمان مقام معظم رهبری ادامه دارد و همان قدرت در حال پیشروی است؛ازبین ببرد. این نشان می‌دهد که آنها می‌خواهند با کمک سختی های معیشتی این حلقه را دچار گسست کنند و با ایجاد گسست در این حلقه، انقلاب را به سمت ضعف و به سمت انزوا بکشاند.

بازگشت به آموزه‌های امام(ره) در ادامه راه انقلاب راهگشاست

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه امام خمینی(ره) اتفاق بزرگی را خلق کرد که در همه انقلاب‌های دنیا و همه رویدادهای که در جهان وجود داشته متفاوت است، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی یک انقلاب پیامبرگونه است، این مشی که حضرت امام به کار بردند، مشی انبیا الهی بود. مشی امام در انقلاب اسلامی و طبیعتا در حوزه های مختلف در تربیت , پیگیری عدالت، ظلم ستیزی و اجرای سیاست خارجی، در نقش آفرینی مردم، دموکراسی دینی آنها آرمان های بشری بوده است که همه آرمان های انقلاب ما است.

ایستادگی مردم ایران پای آرمان ها نشان می دهد که نهضت امام خمینی (ره) تبیین شده است

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه اجرای آرمان‌های انقلاب و امام(ره) زمان می برد، مطرح کرد: در دنیایی که طبیعتاً پراز ظلم و استبداد است، بخواهیم گلستان ایجاد کنیم طبیعتاً همه خارها و علف ها گیاهان مهاجم حمله می آورند تا نتوانند موفق شوند، چراکه یک استثنا دارد اتفاق می‌افتد و طبیعتاً ایستادگی و مقاومت فقط می‌تواند آن را به بار بنشاند تا یک اتفاق بزرگ برای آخرالزمان آماده شود.

ساداتی نژاد با بیان اینکه مسیری که حضرت امام (ره) تبیین کرده مسیر روشنی است، مردم ما هم پای این آرمان ها ایستاده اند، تاکید کرد: این نهضت امام(ره) تبیین شده است، مردم ماهم امام (ره)را شناختند و هدفش را شناختند، انقلاب را مال خودشان می‌دانند و تا پایان هم ایستاده اند.

وی ادامه داد: سختی ها وجود دارد، قبلا جنگ تحمیلی بوده است و الان تحریم اقتصادی و مسائل معیشتی وجود دارد، اما مردم تحلیل درستی از نهضت امام (ره)دارند. چرا که مردم تفاوت قائل می شوند بین سختی ها و عدم مدیریت ها، فسادهایی که پیش می‌آید و می توانند گریبانگیر یک جامعه و مسئولان شود و همه اینها که وجود دارد, مردم با این مسائل مخالف هستند اما بین انقلاب و آرمان هایشان و آنچه که برای آن خون دادند، فرق می گذارند.

ساداتی نژاد  تصریح کرد:محصولات ارزشمند و ثمره انقلاب اسلامی را نه تنها ایران، بلکه همه جهان خواهد دید، تمام اشرار جهان دورهم جمع شده اند تا بر مردم ایران فشار بیاورند، ولی به فضل الهی و کمک مردم این انقلاب روی پا ایستاده است و در مقابل شیطنت ها، مقاومت می‌کند./

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، امام خمینی (ره)، امام راحل، امام(ره)، رهبر کبیر انقلاب