خبر

مسیر شما: اخبار قیام 15 خرداد الگوی ولایت مداری است
قیام 15 خرداد الگوی ولایت مداری است

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با بیان این که نظام جمهوری اسلامی محصول قیام۱۵ خرداد سال ۴۲ است ، تصریح کرد : نظام جمهوری اسلامی ایران امروز دنیا جریان تاریخ را را تحت تاثیر این تغییر داده و یک تحول عظیم در جامعه بشری ایجاد کرده است.

خانه‌ملت نوشت؛ محمد ابراهیم رضایی قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ با رهبری امام یکی از نقاط مهم تاریخی کشور ما به حساب می آید، در این برهه از تاریخ نهضت بزرگ امام (ره) پایه گذاری شد که امام خمینی(ره) فرمودند یاران من در گهواره هستند و بعد از سال ۵۷ این انقلاب به پیروزی رسید .

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با بیان این که نظام جمهوری اسلامی محصول قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ است، تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران امروز دنیا جریان تاریخ را تحت تاثیر این تغییر داده و یک تحول عظیم در جامعه بشری ایجاد کرده است.

ترسیم موقعیت امروز انقلاب بسیار ضروری، الهام بخش و عبرت آموز است

وی ادامه داد: ساختار نظام جمهوری اسلامی، ساختاری اسلامی- انقلابی است که از مبانی فکری و نظری امام(ره) ترسیم شده و ولایت‌فقیه از آثار اصلی این ساختار است و قریب ۴۰ سال با موفقیت و سربلندی توانست این نظام را از هزاران خطر جدی نجات دهد.

قیام 15 خرداد اولین فصل مبارزه با رژیم طاغوت و الگوی ولایت مداری است

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با بیان این که کشورهای اسلامی زیادی از ایران الگو گرفتند، تصریح کرد: در واقع پیام انقلاب اسلامی پیام نشأت گرفته از فرهنگ اهل بیت (ع)است و امروز انقلاب اسلامی ایران به همه کشورهای اسلامی و غیراسلامی جهان صادر شده است.

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر قیام 15 خرداد اولین فصل مبارزه با رژیم طاغوت و الگوی ولایت مداری است، مطرح کرد: قیام 15 خرداد میوه و ثمره خودش را داده است و جمهوری اسلامی را به پیروزی رسانده و حتی سایر کشورها را تحت تاثیر قرار داده است.گرایش به انقلاب اسلام ی در دنیا ثمره قیام 15 خرداد است./
 

نظر شما
مشخصات خبر