کولیوند مطرح کرد ؛

ویژگی مثبت اجرای اصل 27 قانون اساسی چیست

رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: تامین امنیت تجمع کنندگان یکی از ویژگی مثبت اجرای طرح تجمعات قانونی است، با اجرای این طرح افراد سودجو نمی توانند سوار بر موج اعترضات صنفی، مشکلات امنیتی به وجود آورند.

  خانه‌ملت؛ محمدجواد کولیوند در خصوص تصویب طرح تجمعات قانونی در کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس، اظهار داشت: بررسی طرح تجمعات قانونی در کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها به پایان رسید و در صحن مجلس بررسی خواهد شد.

رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شورایعالی امنیت ملی و وزارت کشور در زمینه آزادی تجمعات نیز اقداماتی داشته‌اند و نظرشان بر این است که نقاطی مشخص شود تا گروه‌هایی که به هر دلیل قصد تجمع دارند، در مکان‌هایی معلوم، این کار را انجام دهند.

ویژگی مثبت اجرای اصل 27 قانون اساسی چیست؟

وی افزود: تامین امنیت تجمع کنندگان یکی از ویژگی مثبت اجرای طرح تجمعات قانونی است، با اجرای این طرح افراد سودجو نمی‌توانند سوار بر موج اعترضات صنفی، مشکلات امنیتی به وجود آورند، این موضوع در کمیسیون بررسی شده و منتظر نظر صحن علنی مجلس شورای اسلامی هستیم.

کولیوند ادامه داد: اجرای اصل 27 قانون اساسی باید انجام شود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد، اما باید جوانب کار را در نظر بگیریم تا مسائل حل شود.

اجرای طرح تجمعات قانونی به نفع کشور است

رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس با اشاره به اهمیت اجرای طرح تجمعات قانونی، گفت: اجرائی شدن این موضوع بعد از تصویب در صحن علنی مجلس، به نفع کشور خواهد بود.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رسانه‌ها باید متناسب با موضوع و براساس قانون اساسی به این موضوع بپردازند، هر طرح و لایحه ای براساس ادله‌هایی موافقین و مخالفانی دارند و پس از استماع استدلال طرفین باید بهترین تصمیم اتخاذ شود./
 

برچسب ها

اجرای قانون، اخبار برگزیده، امنیت