نقوی حسینی مطرح کرد ؛

سیاست یک بام و دوهوای آمریکا برای همه روشن است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در واکنش به موافقت ترامپ با ساخت بمب فوق پیشرفته در عربستان، گفت: هدف آمریکا مقابله با قدرت جمهوری اسلامی در منطقه است.

 خانه‌ملت ؛ سید حسین نقوی حسینی در واکنش به موافقت ترامپ با ساخت بمب‌های فوق پیشرفته آمریکا در عربستان، گفت: آمریکایی‌ها با سیاست‌های یک بام و دوهوای خود به دنبال مقابله با قدرت جمهوری اسلامی ایران هستند.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: آمریکایی‌ها می‌دانند ملت ایران با استعداد و ظریفت فراوان که در اغلب شاخص‌های علمی دنیا توانسته در رده نخست قرار بگیرد، به زودی به قدرت بزرگ تبدیل می‌شود لذا با همه تلاش می‌خواهند در مقابل جمهوری اسلامی ایران، موانعی ایجاد کنند.

حمایت ترامپ از حقوق بشر یا سلاح‌های اتمی بر اساس منافع آمریکا

وی افزود: آمریکایی‌ها در ادعای مرتبط با حقوق بشر، توسعه سلاح‌های هسته‌ای و تهدید بشریت دروغ‌گوهای بزرگ دنیا هستند لذا هر جا که به نفعشان باشد، آدم می‌کُشند و از سلاح شیمیایی استفاده می‌کنند و به اشاعه سلاح‌های کشتار جمعی می‌پردازند اما در جایی که به نفعشان نیست از حقوق بشر دفاع می‌کنند.

نقوی حسینی یادآور شد: آمریکا در این مسیر از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد و از هر نوع تهدیدی هم علیه جمهوری اسلامی ایران استفاده می‌کند لذا سیاست یک بام و دو هوای آمریکا برای همه ملت ها روشن شده است.

سیاست یک بام و دوهوای آمریکا برای همه روشن است

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، افزود: در این چنین شرایطی آمریکا در عربستان سعودی به توسعه سلاح های اتمی خود می‌پردازد تا رژیم دیکتاتور قبیله‌ای بدون دموکراسی مرتجع را به پیشرفته ترین سلاح ها مجهز کند اما در مقابل ایران صحبت از تهدید جامعه بشری و تهدید حقوق بشر و امنیت منطقه می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: هدف آمریکا مقابله با قدرت شگفتی آفرین جمهوری اسلامی است اما مقامات کاخ سفید باید بدانند که سیاست یک بام و دو هوای آمریکا برای همگان روشن شده است.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، روزنامه نیویورک تایمز در مطلبی نوشت، با موافقت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، کمپانی تسلیحات سازی ریتون با تبادل اطلاعات و فناوری با عربستان می‌کند به ریاض این امکان را می‌دهد تا بمب‌های هدایت شونده لیزری بسازد./

 

برچسب ها

آل سعود، آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، تحریم اقتصادی، تحریم ها، حقوق بشر، سلاح، عربستان