حسین نقوی حسینی مطرح کرد ؛

ایران در خط مقدم مبارزه با تروریست است

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:ایران در خط مقدم مبارزه با تروریستی است که با پول عربستان و امارات ایجاد شده و معلوم است که این کشورها با ایران عداوت داشته باشند.

 خانه‌ملت ؛ سیدحسین نقوی‌حسینی تصریح کرد: آمریکا از هرگونه آشوب و اختلاف میان مسلمانان و مردم خاورمیانه منفعت می برد و این بار برای این هدف کشورهای دست نشانده ی خود نظیر امارات و عربستان را به میدان فرستاده است، این کشور ها بازیگران پازل آمریکا در منطقه اند.

وی افزود:ایران همیشه خواهان آرامش،صلح و دوستی در منطقه است وسیاست خارجی ایران بر پایه احترام به همسایگان شکل گرفته و هیچ گاه آغاز گر مناقشات منطقه ای نبوده است در حالی که ائتلاف عربی در حال ثبت یک جنایت بزرگ تاریخی در یمن است ایران به مسیر خود در مبارزه با افراطی گری ادامه می دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای با اشاره به اظهارات اخیر وزیر خارجه امارات گفت:این سخنان و اتهام زنی ها بی پایه برای خوش آمد آمریکایی ها است و اهمیتی برای ما ندارد و ایران در مسیر خود که همان دیپلماسی مبتنی بر احترام متقابل و حمایت از حقوق ملت های مظلوم جهان است ادامه می دهد.

به گزارش خانه ملت روز گذشته انور قرقاش، وزیر مشاور در امور خارجه امارات متحده عربی مدعی شد که جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، روز به روز بی‌اعتبارتر می‌شود و متوقف کردن تنش فعلی نیازمند اقدامات حکیمانه است، نه حرف‌های تو خالی و گروه "ب" درست کردن./

 

برچسب ها

آل سعود، اخبار برگزیده، امارات، تروریست ها، خاورمیانه، عربستان