نقوی حسینی مطرح کرد ؛

بهانه سازی آمریکا برای فریب افکار عمومی

نماینده مردم ورامین وپیشوا تصریح کرد: آمریکا به دنبال طراحی یک ۱۱سپتامبر جدید است تا از این طریق منطقه را به آشوب بکشاند .

  خانه‌ملت ؛ سیدحسین نقوی‌حسینی خاطر نشان کرد:آمریکا همواره درصدست با بهانه جویی و یا بهانه سازی افکار عمومی را با خود همراه کند و وجه خود را در دنیا طوری جلوه دهد که در مقابل دنیا مسئول است و به عنوان ژاندارم باید به همه چیز دخالت کند.

وی افزود:این بار آمریکایی ها با انتشار فیلمی از یک قایق در نزدیکی نفت کش مورد حمله قرار گرفته در دریای عمان به شعور رسانه ای ملت ها توهین کرده و جالب اینجاست اروپایی ها که هم پیمان آنها هستند نیز این بازی را باور نکردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد:مگر 100سال پیش است که اطلاعات و حوادث را بتوان به شکل وارونه جلوه داد و همه باور کنند ،یا چهارگوشه جهان از هم بی خبر باشند و مثلا آمریکا به ژاپن حمله اتمی کند و شوروی خبردار نشود؟

وی اظهار داشت:روزانه آواکس های آمریکا درآسمان خلیج فارس پرواز می کنند وتصاویر دقیقی می گیرند، همینطور ماهواره های جاسوسی و پهپادها نیز به طور مستمر منطقه را رصد می کنند و کاملا برای آنها روشن است که حمله به نفتکش ها از کجا و به چه طریقی بوده است.بنابراین بهتر است آمریکا و وابستگان منطقه ای او متوسل به این اراجیف نشوند تا ایران را متهم کنند.سیاست ایران شفاف و روشن است و آنرا با صدای بلند بیان کرده است.

به گزارش خانه ملت، پنجشنبه و همزمان با سفر نخت وزیر ژاپن به ایران دو نفتکش در آبهای سرزمینی کشورمان در دریای عمان مورد حمله قرار گرفتند و پس از آن مقامات آمریکایی ها با استناد به یک فیلم مدعی شدن یک قایق تندرو متعلق به سپاه به این دوکشتی نزدیک شده است.
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، تروریست ها