جاسمی مطرح کرد ؛

طرح معامله قرن و اقدامات صهیونیست ها برای تحقق آن

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد فشار افکار عمومی دنیا و ناتوانی نتانیاهو در تشکیل کابینه ائتلافی به معنای شکست طرح معامله قرن است.

  خانه ملت؛ قاسم جاسمی  با اشاره به آخرین تحولات رخ داده در خصوص طرح معامله قرن و اقدامات صهیونیست ها برای تحقق آن، گفت: آمریکایی ها تصور می کنند می توانند با همراهی اسرائیلی ها هر نوع نقشه و دسیسه را در منطقه اجرایی کنند و طرح معامله قرن نیز یکی از همین اشتباهات استراتژیک است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مدت زمان زیادی از طرح پروژه معامله قرن می گذرد اما مواجه کشورهای اسلامی و غیراسلامی با این امر برای آمریکایی ها و صهیونیست ها خوشایند نبوده است، اظهار کرد: در واقع وقتی این طرح از سوی صهیونیست ها اعلام شد افکار عمومی دنیا با جدیت نسبت به آن واکنش نشان داد و این موضوع اولین مانع را بر سر راه اسرائیل قرار داد.

وی با اشاره به اینکه شکست های مستمر اسرائیلی ها در حمله به مناطق اشغالی و پذیرش آتش بس های متناوب چهره پوشالی این رژیم غاصب را خدشه دار کرد و این امر نیز مانع دیگری بر سر را بنیامین نتانیاهو و همدستانش در راستای تحقق معامله قرن است، ادامه داد: این مهم در حالیست که عدم توانایی نخست‌وزیر رژیم اشغالگر در تشکیل کابینه ائتلافی نیز زمینه شکست زودهنگام توطئه معامله قرن را فراهم کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در این راستا، تصریح کرد: در واقع ناتوانی نتانیاهو در تشکیل کابینه ائتلافی به معنای تعلیق طرح توطئه‌آمیز معامله قرن است زیرا پیش‌تر ترامپ و کوشنر که دلال این طرح توطئه‌آمیز هستند گفته بودند رونمایی از معامله قرن در زمان شکل‌گیری کابینه اسرائیل صورت می‌گیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین به وضوح می توان شکست طرح معامله قرن را مشاهده کرد و این در حالیست که روسیاهی فقط برای کشورهایی خواهد ماند که در این راه با صهیونیست ها همراه شدند./

 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، تروریست ها، رژیم صهیونیستی، صهیونیست ها