سلیمی مطرح کرد ؛

ریاض منشاء تنش های منطقه ای و از حامیان تروریسم است

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس ریاض منشاء بسیاری از تنش های منطقه ای و از حامیان تروریسم است لذا نمی تواند دیگران را متهم به رفتار خصمانه کند.

خانه ملت ؛ اصغر سلیمی در واکنش با اظهارات ضدایرانی عادل الجبیر وزیر مشاور در امور خارجه عربستان، گفت: ریاض منشاء بسیاری از تنش‌های منطقه‌ای و از حامیان عمده تروریسم بوده و جنایت این کشور در یمن هم برای جامعه جهانی کاملا مشهود است.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بر این اساس می توان اذعان کرد که عربستان برای انحراف افکار عمومی و توجه جامعه جهانی به مسائل غیر ضرور، ایده و نظر ایران هراسی آمریکا‌یی‌ها را تقویت می‌کنند و می‌خواهند در زمین آمریکا علیه کشورمان بازی کند.

وی ادامه داد: این مهم در حالیست که سعودی ها با کمک ترامپ و همراهانش مدیریت آتش افروزی در منطقه را در دست دارند و با اقدامات ضدایرانی تلاش می کنند تا افکار جامعه جهانی را از کشتار در یمن دور کنند.

سعودی ها با کمک ترامپ و همراهانش مدیریت آتش افروزی در منطقه را در دست دارند
این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: بدون شک دخالت ایالات متحده در منطقه قطعا به ضرر سعودی‌ها تمام می‌شود زیرا آمریکایی‌ها به دنبال فروش سلاح‌های خود هستند و دوشیدن آنها هستند.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: عربستان با این اقدامات تنها درآمدهای نفتی و منابع مالی خود را از دست می‌دهد کما اینکه کشورهای منطقه نیز روابطشان را با سعودی‌ها محدود یا موقف می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، عادل الجبیر وزیر مشاور در امور خارجه عربستان درباره ایران موضع گیری کرد و گفت: جامعه بین المللی مصمم به مقابله با رفتار خصمانه تهران است./


کلید واژه‌ها

برچسب ها

آل سعود، آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، اقدامات ضدایرانی، تروریست ها، تروریستها، تروریسم، جنگ، عربستان