قاضی زاده هاشمی مطرح کرد ؛

ایران از مرزهای خودش دفاع می کند

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکایی ها در خلیج فارس نشان داد ایران زیر بار زورگویی نمی رود و از مرزهای خودش دفاع و دشمن خود را پشیمان می کند.

  خانه‌ملت؛ امیرحسین قاضی زاده هاشمی در خصوص سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکایی‌ها در خلیج فارس که به دست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شد، گفت: ملت ایران در گذشته نشان داد اگر با او شرافتمندان برخورد شود اهل گفتگو، تعامل و منطق است.

نماینده مردم مشهد، کلات در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این مهم در حالیست که امروز هم نشان داد زیر بار زورگویی نمی رود و علی رغم تحمل فشار اقتصادی طی چهل سال گذشته، این قدرت را دارد با قدرتمند و گرانقمیت ترین ها سلاح های نظامی از مرزهای خودش دفاع کند و دشمن خود را پشیمان کند.

سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکایی‌ها در خلیج فارس نشان داد ایران اجازه نمی دهد دشمن به مرزهایش تعرض کند

وی ادامه داد: بنابراین سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکایی‌ها در خلیج فارس پیام روشنی دارد و نشان داد که ملت مسلمان ایران ضمن اینکه قتل و غارت را نفی می کند و سلاح کشتار جمعی را طبق فقه شیعی و فتوای رهبر انقلاب حرام می داند اما اجازه نمی دهد که دشمن به مرزها تعرض کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: اینکه دشمن فریفته شود که کلی تجهیزات و سلاح دارد محلی از اعراب ندارد زیرا نیروهای مسلح کشورمان نشان دادند سلاح های دنیا برایشان بی ارزش است.

آمریکایی ها باید پاسخ دهند چرا در خلیج فارس چه کاری دارند

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در خصوص تلاش های بین المللی آمریکا برای محکوم کردن کشورمان در پی سرنگونی پهپاد جاسوسی در خلیج فارس، خاطرنشان کرد: این اقدامشان نشان دهنده هراسشان از جمهوری اسلامی ایران است. آمریکایی ها باید پاسخ دهند چرا 10 هزار کیلومتر آنطرف تر از مرزهای کشورشان حضور دارند و در خلیج فارس چه کاری دارند؟./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، اقدامات ضدایرانی، تروریست ها، سپاه، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی