در صحن علنی مجلس صورت گرفت ؛

بیانیه ۲۵۰ نماینده در حمایت از انهدام پهباد آمریکایی

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه ۲۵۰ نماینده مجلس در حمایت از اقدام سپاه پاسداران در انهدام پهباد متجاوز آمریکایی را قرائت کرد.

  خانه ملت؛  احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 2 تیرماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه 250 نماینده مجلس در حمایت از اقدام سپاه پاسداران در انهدام پهباد متجاوز آمریکایی را قرائت کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

سوم خرداد مفهومی مقدس و غرور آفرین در تاریخ سیاسی جمهوری اسلامی ایران است، در طول جنگ تحمیلی فتح خرمشهر در این روز، دشمن بعثی و حامیان آن را در سرآشیبی سقوط قرار داده و اکنون موشک سوم خرداد دشمن استکباری را در سرآشیبی شکست قرار داده است، سرنگونی پهپاد آمریکایی که پیشرفته‌ترین جنگ افزار آن قدرت به شمار می‌رود معادلات جنگ روانی را به هم ریخت و دیگر هیچ پرنده متجاوزی توان ورود به آسمان ایران را ندارد، حتی تحلیلگران ارشد نظامی دنیا در مقابل این عزت بزرگ سر فرود آورده‌اند.

در طول ۲۸ سال گذشته راهبرد نظامی و تولیدات خود اتکایی تجهیزات تهاجمی و دفاعی جمهوری اسلامی با هدف مقابله با خصم همیشگی ملت سرافراز ایران شکل گرفته است، رویداد بزرگی که معادلات نظامی و سیاسی دنیا را بر هم زد تنها بخش از این قدرت است که با توکل بر خدای متعال، مولفه‌های امنیت ملی کشور را بیش از پیش تقویت کرده است.

ما نمایندگان ملت بزرگ ایران ضمن حمایت کامل از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دیگر نیروهای مسلح کشور، با افتخار اعلام می‌کنیم که حامی جان برکف سیاست انقلابی کشور در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری بوده و به آمریکا و دیگر کشورهای حامی آن توصیه می‌کنیم هر چه زودتر اشتباهات گذشته را متوقف کرده و به امنیت و قدرت جمهوری اسلامی ایران اعتراف کنند./
 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، سپاه پاسداران، صحن علنی