پژمانفرمطرح کرد ؛

مقاومت مسیر پیش روی ملت ایران

پژمانفر معتقد است: سناریوی آمریکا برای تحریم های مکرر ایران این است که ما را مجدد پای میز مذاکره بکشاند و امتیازگیری کند.

 خانه‌ملت؛ نصر الله پژمانفر در واکنش به تحریم اخیر مقامات آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: اقدام جدیدی از سوی آمریکا صورت نگرفته است، ملت ما با این ادبیات سخیف آشنا هستند، این نوع ادبیات نتوانسته ملت ما را از مسیر خود باز بدارد و از صحنه خارج کند.

تحریم‌ها نقطه اوج فشار آمریکا/ فشارها در حد حرف است

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر مقاومت و ایستادگی مردم ایران در مقابل فشارهای آمریکا، تصریح کرد: همانطور که از سایر تحریم‌ها عبور کردیم، این تحریم را هم پشت سر خواهیم گذاشت، نقطه اوج فشار آمریکا همین بوده و بعد از این فشارها را در قالب حرف ادامه می‌دهند.

مقاومت مسیر پیش روی ملت ایران

وی افزود: جمهوری اسلامی در این وضعیت باید ایستادگی و مقاومت کند، مقام معظم رهبری پیش از این فرمودند که «ما نه جنگ و نه مذاکره می‌کنیم»، مسیر کشور باید "مقاومت" باشد زیرا دشمن در تلاش است تا ما را مجدد پای میز مذاکره بکشاند و امتیازگیری کند.

پژمانفر معتقد است: همه این سناریوها برای تعبیه شرایط مذاکره است، باید بر استراتژی مهم نظام جمهوری اسلامی ایران یعنی مقاومت ایستادگی کنیم، پیروزی به موجب این مقاومت همانند گذشته برای ملت رقم خواهد خورد.

ایران در حوزه اقتصادی آمریکا را به بن‌بست رسانده است
وی تصریح کرد: مقامات آمریکا اشخاص را تحریم می‌کنند و این نشان می‌دهد که ایران در حوزه تحریم‌های اقتصادی، آمریکا را به بن بست رسانده و آمریکا در ارتباط با این موضوع به نتیجه مدنظر خود نرسیده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ وزیر خزانه‌داری آمریکا از تحریم سردار حاجی‌زاده، فرمانده نیروهای هوافضای سپاه پاسداران، سردار تنگسیری فرمانده نیروهای دریایی سپاه پاسداران و سردار پاکپور، فرمانده نیروهای زمینی سپاه پاسداران و پنج فرمانده نیروهای دریایی سپاه پاسداران خبر داده و اعلام کرده است که با اعمال تحریم‌های جدید، نهاد مقام معظم رهبری را هم تحریم کرد و اعلام کرد که محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان را نیز تحریم خواهد کرد./
 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، تحریم، تحریم اقتصادی