حاجی دلیگانی تاکید کرد؛

سرنگونی پهپاد متجاوز برای کاخ سفید پیام روشنی داشت

حاجی دلیگانی اعتقاد دارد ترامپ پس از سرنگونی پهپاد متجاوز کشورش به حریم هوایی ایران دچار سردرگمی و اعمال رفتارهای متناقض شده است.

  خانه ملت؛ حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به پیشنهاد رییس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه بدون هیچگونه پیش‌شرطی آماده مذاکره با ایران است، گفت: به نظر می رسد ترامپ پس از سرنگونی پهپاد آمریکایی دچار بهم ریختگی شده و بر این اساس مشاهده می شود که موضع گیری های متناقضی را اتخاذ کرده است.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه، برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رفتار هوشمندانه سپاه پاسداران موجب شد تمام نقشه های آنها در منطقه با شکست مواجه شود، اظهار کرد: این مهم در حالیست که تحریم های اقتصادی پیش بینی شده برای کشورمان همانند فواره ای که در حد توان بالا رفته و اکنون رو به فرود است، در حال کم اثر شدن است.

ترامپ با مشکل پاسخگویی در داخل ایالات متحده در خصوص رفتار متقابل با ایران شده است

وی ادامه داد: بر این اساس ترامپ با مشکل پاسخگویی در داخل ایالات متحده در خصوص رفتار متقابل با ایران شده است؛ همچنین منتقدانش نیز اعتقاد دارند وی در اعمال تحریم های بی سابقه اقتصادی نیز نتوانسته به ایران لطمه بزند زیرا کشورمان پابرجا ایستاده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: بنابراین هم اکنون رییس جمهور آمریکا دچار سردرگمی شده و این امر در موضع گیری ها و رفتارش مشهودتر شده است.

سرنگونی پهپاد متجاوز برای کاخ سفید پیام روشنی داشت

وی خاطرنشان کرد: باید یادآور شد سرنگونی پهپاد متجاوز آمریکایی نیز به کاخ سفید پیام روشنی مبنی بر اینکه قدرت ایران اسلامی برای دفع تجاوزها کافی است را اعلام کرد لذا معادلات آنها در منطقه برهم ریخت.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، دونالد ترامپ، رییس جمهور ایالات متحده آمریکا در گفت‌وگویی با اشاره به تمایلش برای مذاکره با مقام معظم رهبری و حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران، مدعی شد که واشنگتن بدون هیچ پیش‌شرطی با تهران مذاکره خواهد کرد.

یادآور می شود طرح این ادعا پس از سرنگونی پهپاد متجاوز آمریکایی به مرزهای هوایی ایران و سرنگونی آن توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شد./
 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، بیانات رهبری