فلاحت پیشه مطرح کرد؛

تمام فعالیت های هسته ای کشور تحت نظارت آژانس است

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:رژیم صهیونیستی علیه برنامه هسته ای کشورمان جنگ اطلاعاتی راه انداخته و رسما اعلام می کند که جاسوسی از تاسیسات هسته ای ایران پاداش دارد.

 خانه‌ملت؛ حشمت الله فلاحت پیشه تصریح کرد:این یک واقعیت است که جنگ اطلاعاتی شدیدی بین جمهوری اسلامی ایران و اسرائیل در جریان است و رژیم صهیونیستی هزینه ی فراوانی را برای اقدامات امنیتی و اطلاعاتی علیه ایران اختصاص داده است و درست درشرایطی که تحت نظارت آژانس بین المللی انرژی اتمی میزان ذخیره سوخت ایران از 300 کیلو گرم عبور کرده است اقدامات خود را گسترش دادند.

وی افزود:بخشی ازاقدام اسرائیل برای راه اندازی جنگ روانی علیه ایران تا به دنیا بگویند ایران برنامه هسته ای مخفی واعلام نشده ای دارد در حالی که تمام فعالیت های فعلی و اقدامات آینده هسته ای کشورمان تحت نظارت آژانس است و به صورت شفاف در اختیار مراجع مرتبط بین المللی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:تاسیسات هسته ای در طبقه بندی های امنیتی از بالاترین سطح امنیتی برخوردار است و اقدام اخیر صهیونیست ها نوعی اعلام جنگ علیه این تاسیسات است که البته در گذشته نیز سابقه داشته و شاهد خرابکاری های نرم افزاری و سخت افزاری نظیر ویروس استاکس نت بوده ایم و هوشیاری مسئولان و کارکنان سازمان انرژی اتمی را می طلب تا با آمادگی کامل از هرگونه اقدام خرابکارانه جلوگیری کنند.

به گزارش خانه ملت روز گذشته رئیس سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی اعلام کرد به دو زن و چهار مرد که برنامه جاسوسی علیه برنامه هسته ایایران را هدایت می کردند جایزه تعلق می گیرد./
 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، انرژی هسته ای، بمب هسته ای، دولت صهیونیستی، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست، صهیونیست ها