رضایی مطرح کرد ؛

راهبرد استراتژیک ایران در منطقه و جهان نیازمند رسانه های برون مرزی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس راهبرد استراتژیک ایران در منطقه و جهان را نیازمند رسانه های برون مرزی قدرتمند دانست.

 خانه‌ملت ؛ محمدابراهیم رضایی با اشاره به دوازدهمین سالگرد تاسیس شبکه جهانی پرس تی وی گفت: فعالیت پرس تی وی منجر به بغض شدید کشورهایی چون آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی شده و این بغض حاصل سیستم اطلاع رسانی و پوشش اخبار صحیح و تولید محتوای این شبکه بوده که همچون تیری به قلب اهداف سیاست ورزان منطقه اصابت کرده و در خنثی سازی این اهداف نقش داشته است .

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با ذکر این نکته که شبکه پرس تی وی دشمنان رسانه‌ای زیادی دارد، تاکید کرد: شکل گیری این دشمنان به خودی خود گواه بر تاثیرگذاری این شبکه در عرصه بین‌المللی دارد.

وی به اهمیت حمایت از شبکه جهانی پرس تی وی اشاره کرد و اظهار کرد: امروز نیاز است قدرتمندانه و با همه ظرفیت‌هایی که وجود دارد این شبکه را مورد حمایت قرار دهیم تا بتواند راهی را که در پیش گرفته است، ادامه دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یک نمونه از اثر بخشی شبکه پرس تی وی را در تقویت محور مقاومت دانست و گفت: پرس تی وی به درستی در زمینه محور مقاومت، تولید محتوا کرده که امری ارزشمند و هدفی والا است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه چشم امید مردم بسیاری از کشورهای منطقه به سیستم اطلاع‌رسانی و اخبار موثق این شبکه دوخته شده، گفت: هرچه قدر شبکه‌های برون مرزی مورد حمایت قرار گیرد می‌تواند تاثیر جهانی پیدا کند و این خود به نوعی یک پیروزی تلقی می‌شود./
 

برچسب ها

اجرای سیاستگذاری عمومی، اخبار برگزیده، رسانه، رسانه ها