ابراهیمی مطرح کرد ؛

پیشگیری از بیماریها با سرمایه گذاری در تولید محصولات ارگانیک

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه گرانی تولیدات ارگانیک به نسبت دیگر محصولات طبیعی است،گفت: پیشگیری از بیماریها با سرمایه گذاری در تولید محصولات ارگانیک امکان پذیر است.

 خانه ملت ؛ علی ابراهیمی درباره وضعیت تولید محصولات ارگانیک در کشور اظهارداشت: قیمت تمام شده محصولات ارگانیک برای کشاورزان گران تر از از دیگر محصولات در حوزه کشاورزی تمام می شود بنابراین نرخی باید برای فروش محصولات ارگانیک توسط دولت تعیین شودکه برای کشاورزان مقرون به صرفه باشد.

بازار شناخت مناسبی از تولیدات ارگانیک ندارد

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازار شناخت مناسبی از تولیدات ارگانیک ندارد تصریح کرد: محصولات ارگانیک تاثیر مستقیم بر افزایش سرانه سلامت جامعه دارند.

وی ادامه داد: محصولات ارگانیک شکی نیست که بر افزایش سلامت تغذیه جامعه بسیار تاثیرگذار هستند زیرا محصولات ارگانیک عاری از مواد افزودنی و شیمیایی هستند.

ابراهیمی افزود: نگاه صرفا کمی به تولید محصولات کشاورزی برای برطرف کردن نیازهای غذایی جامعه بطور حتم سلامت مردم را دچار مخاطره می‌کند، بنابراین بهترین راهکار این است که محصولات بنام ارگانیک به طریق طبیعی تولید و در جریان توزیع در بازار کشاورزی قرار بگیرند.

پیشگیری از درمان با سرمایه گذاری در تولید محصولات ارگانیک امکان پذیر است

عضو کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس با بیان اینکه گرانی تولیدات ارگانیک به نسبت دیگر محصولات طبیعی است یادآورشد: پیشگیری از درمان با سرمایه گذاری در تولید محصولات ارگانیک امکان پذیر است.

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، اراضی کشاورزی، ارگانیک، کارگاه های کشاورزی