کریمی قدوسی مطرح کرد؛

روسیه همکاری راهبردی با جمهوری اسلامی ایران دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به غیرواقعی بودن مذاکره ایران و آمریکا، گفت: تولید این خبرها از ناحیه جریان وابسته به غرب انجام می شود و هدف آن ها این است که کلمه مذاکره را سر زبان ها بی اندازند.

 خانه‌ملت؛ جواد کریمی قدوسی در خصوص انتشار خبری مبنی بر اینکه روسیه پیام مذاکره بین ایران و آمریکا را به تهران داده است، اظهار داشت: روسیه اکنون پیشانی جنگی در مقابل آمریکا بوده و مترصد این است که نظام سلطه از پای درآید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روسیه همکاری راهبردی با جمهوری اسلامی ایران دارد، بیان کرد: چین، روسیه و ایران در حوزه مقابله با آمریکا کاملا حساب شده و دقیق عمل می‌کنند.

وی در تشریح علت انتشار این اخبار در رسانه‌ها، گفت: تولید این خبرها از ناحیه جریان وابسته به غرب که در داخل کشور هستند، انجام می‌شود و هدف آن ها این است که کلمه مذاکره را سر زبان‌ها بی‌اندازند.

لازم به ذکر است، سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به پرسش خبرنگاران در خصوص ادعای مطرح شده مبنی بر پیام آمریکا به روس‌ها برای مذاکره با ایران در سطح وزرای امور خارجه، ضمن تکذیب این خبرسازی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران هیچ مذاکره‌ای با مقامات آمریکا در هیچ سطحی ندارد./
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، دنیای غرب، روسیه