گودرزی مطرح کرد ؛

کشورمان برای تقویت بنیه دفاعی با هیچ فردی مذاکره نمی کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد چانه زنی ترامپ و همپیمانانش برای برگزاری مذاکرات موشکی به نتیجه نخواهد رسید زیرا بنیه دفاعی موضوعی نیست که بر سر آن مذاکره صورت بگیرد.

  خانه ملت؛ مسعود گودرزی  در خصوص ادعاهای تکراری آمریکایی ها مبنی بر وجود آمادگی برای مذاکره بدون پیش شرط با کشورمان، گفت: دولتمردان کاخ سفید هنوز تصور می کنند که قدرت برتر جهان هستند از این رو درصدد افزایش فشار علیه ایران و طرح موضوع مذاکره در خصوص صنعت موشکی کشورمان هستند.

کشورمان برای تقویت بنیه دفاعی با هیچ فردی مذاکره نمی کند

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کشورمان برای تقویت بنیه دفاعی و فعالیت های صلح آمیزش با هیچ فردی مذاکره نمی کند، اظهار کرد: آمریکایی ها باید از گذشته درس عبرت بگیرند زیرا طی سالیان گذشته نیز هموراه صحبت از مذاکره موشکی با ایران کردند اما در مقابل مشاهده کردند که توان موشکی کشورمان روز به روز افزایش یافته است.

کلاهک های هسته ای رژیم صهیونیستی تهدید است، نه توان مشروع نظامی ایران

وی با بیان اینکه امروزه رژیم صهیونیستی دارای کلاهک های هسته ای است اما هیچ کشوری حتی آمریکایی ها از آنها انتقاد نمی کنند، ادامه داد: در واقع مقامات کاخ سفید باید بدانند که دیگر افکار عمومی دنیا قبول نمی کند که اسرائیلی ها که دارای کلاهک های هسته ای هستند تهدید محسوب نمی شوند اما ایران اسلامی که دارای بنیه دفاعی مشروع است، تهدید به شمار می رود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه ایالات متحده از توان نظامی کشورمان واهمه دارد، تصریح کرد: به عنوان مثال آمریکایی ها تصور نمی کردند پیشرفته ترین پهپاد نظامی آنها توسط تجهیزات دفاعی کشورمان و بر اساس قوانین بین المللی مورد هدف قرار بگیرد؛ در واقع قدرت پوشالی آنها امروز زیر سوال رفته است که این امر آسیب بزرگی بحساب می آید.

چانه زنی ترامپ برای برگزاری مذاکرات موشکی به نتیجه نخواهد رسید

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین باید اذعان کرد چانه زنی ترامپ و همپیمانانش برای برگزاری مذاکرات موشکی به نتیجه نخواهد رسید زیرا بنیه دفاعی موضوعی نیست که بر سر آن مذاکره صورت بگیرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا از آمادگی دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور برای مذاکره بدون پیش شرط با ایران خبر داد.

وزیر خارجه آمریکا پیشتر در مصاحبه ای از آمادگی واشنگتن برای مذاکره بدون شرط با ایران در خصوص برنامه موشکی این کشور سخن گفته بود.

وی در ادامه ادعاهای خود گفت: ایران بزرگترین حامی تروریست در دنیاست. ما درباره نقض حقوق بشر داریم صحبت می کنیم. زندانیان آمریکایی در ایران وجود دارند که غیر قابل قبول است./

پایان پیام


برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، تمدید مذاکرات، قدرت موشکی، موشک