کاظمی باباحیدری مطرح کرد ؛

قدرت موشکی برای حفظ امنیت و دفاع از خاک است نه تجاوز

کاظمی باباحیدری اعتقاد دارد ترامپ تلاش می کند با مانور توان موشکی کشورمان، به سیاست ایران هراسی دامن بزند.

خانه ملت؛  علی کاظمی باباحیدری در رابطه با ادعاهای تکراری آمریکایی ها مبنی بر وجود آمادگی برای مذاکره بدون پیش شرط با کشورمان، گفت: ترامپ تلاش می کند با مانور دادن در خصوص توان موشکی کشورمان، به سیاست ایران هراسی دامن بزند.

ترامپ می خواهد با زدن برچسب تهدید به ایران، تولیدات کارخانجات اسلحه سازی کشورش را بفروشد

نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع رییس جمهور آمریکا دیدگاه کاسبکارانه دارد از این رو می خواهد با زدن برچسب تهدید به ایران، تولیدات کارخانجات اسلحه سازی کشورش را به کشورهای منطقه بفروشد.

علی کاظمی باباحیدری
وی با اشاره به اینکه ترامپ پیام آور حمایت از تروریست و تفرقه افکنی است، ادامه داد: آمریکایی ها که به اذعان خودشان داعش را به راه انداختند و به توسعه تروریسم افراطی دامان زدند، چطور ادعا می کنند توان دفاعی ایران تهدیدآمیز است.

جمهوری اسلامی ایران هیچگاه تهدید برای کشوری محسوب نشده است

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران هیچگاه تهدید برای کشوری محسوب نشده اما هر تهدید علیه منافع ملی را قاطعانه پاسخ داده و در نطفه خفه می کند، تصریح کرد: باید یادآور شد طبق قوانین بین المللی اظهارنظر در خصوص توانایی دفاعی کشورمان از سوی هیچ کشوری پذیرفته شده نیست.

کاظمی باباحیدری یادآور شد زمانی که ایران اسلامی در مقابل صدام ایستاد و کشورهای بسیاری با حمایت از بعثی ها پرداختند، صحبت از تهدید علیه جامعه جهانی مطرح نبود اما اکنون که ایران دارای توانایی بومی نظامی است همه متغیرهای بشردوستانه آمریکایی ها دچار تغییر شده است.

قدرت موشکی برای حفظ امنیت و دفاع از خاک است نه تجاوز

وی  خاطرنشان کرد: بنابراین باید اذعان کرد قدرت موشکی کشورمان برای حفظ امنیت و دفاع از خاک ایران است نه تجاوز به کشور دیگر لذا بر اساس قواعد بین المللی توسعه یافته و هیچ مشکلی ندارد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا از آمادگی دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور برای مذاکره بدون پیش شرط با ایران خبر داد.

وزیر خارجه آمریکا پیشتر در مصاحبه ای از آمادگی واشنگتن برای مذاکره بدون شرط با ایران در خصوص برنامه موشکی این کشور سخن گفته بود.

وی در ادامه ادعاهای خود گفت: ایران بزرگترین حامی تروریست در دنیاست. ما درباره نقض حقوق بشر داریم صحبت می کنیم. زندانیان آمریکایی در ایران وجود دارند که غیر قابل قبول است./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، تکنولوژی موشکی، قدرت موشکی، مذاکرات، موشک